logo

Anamur Reklam

10 yıl sonra Anamur’da bir ilk

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Yusuf Taner Kafadar’ın muayenehanesi törenle hizmete açıldı.
Bahçelievler Mahallesi Turnep A Plas konutlarındaki merkezin açılışına Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, İlçe Sağlık Müdürü Cem Adil, STK ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
KAFADAR: “FARKLI BİR HİZMET SUNMAK İSTEDİM”
Opr. Dr. Yusuf Taner Kafadar, açılışta yaptığı konuşmada, 5 yıldır Anamur’da görev yaptığını belirterek, şunları söyledi:
“Anamur Devlet Hastanesi’nde yoğun tempoyla çalıştım. Görev yaptıktan sonra başka bir yere gitmek yerine farklı bir şey yapmak istedim. Yaklaşık 10 yıldır Anamur’da olmayan özel muayenehane açmak istedim. Bu kararı almamda bana destek veren eşim Yıldız Hanım’a ve aile büyüklerime teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hedefimiz belki bir yıl sonra, bir dal merkezi veya bir tüp bebek merkezi açmaktır. Anamur bunu hak ediyor. İnşallah iyi örnek oluruz ve Anamur’u daha üst seviyelere çıkarırız. Daha önce hayalini kurduğum muayenehaneyi açmış olmaktan ve sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum, desteğiniz için teşekkür ederim.”
BELEDİYE BAŞKANI TÜRE: “DR. KAFADAR AİLEMİZDEN BİRİDİR”
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe de Dr. Kafadar’ı 16 yıdır tanıdığını belirterek, “Dr. Taner Kafadar, uzmanlığı ve mesleki başarısının yanı sıra sempatik kişiliği ve duruşuyla gurur duyduğumuz hepimizin çok sevdiği bir dokturumuzdur. Ailemizden birisidir. Kendisi Anamur için bir şanstır. Anamur’dan ayrılmasını istemiyordum. Bu muayenehanenin Anamur’a hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
KAYMAKAM KURDOĞLU: “ANNE ADAYLARININ BU YÜZLERE İHTİYACI VAR”
Kaymakam Mehmet Kurdoğlu ise yıllar sonra Anamur’da ilk kadın hastalıkları ve doğum muayenehanesi açıldığını ifade ederek, “Taner hocamla 6 aydır tanışıyoruz. Kendisinin düğününe katılamamıştım. Ama muayenehanesinin açılışına katılmak kısmet oldu. Ben sağlık alanında çalışan herkese, hangi görevde olursa olsun teşekkür ediyorum. Çünkü insanın en değerli varlığı hayatıdır. Bu kardeşlerimiz de insanların hayatını devam ettirmesi için çaba sarfediyorlar. Mütehassıs arkadaşlarımız da kendi alanlarında çok başarılı işler yapmanın çabası içindeler. Kardeşimizin ilçemizde kalması bizim için gerçekten mutluluk vericidir. Çünkü kendisi sempatik bir insan ve hastalarıyla çok iyi diyaloğu var. Özellikle anne adaylarımızın bu yüzlere ihtiyacı var. Hayırlı olmasını diliyorum.
Konuşmaların ardından kurdele kesilerek muayenehanenin açılışı yapıldı ve koktey verildi.
4 BOYUTLU ULTRASON
Op. Dr. Yusuf Taner Kafadar, muayenehanesinde tam zamanlı olarak hizmet verecek. Muayenehanede, 4 boyutlu ultrasonografiyle gebelik takipleri, kısırlık tedavisi ve jinekolojik hastalıkların yanı sıra birçok yenilik sunulacak. Muayene hizmetlerinin dışında, doğum ve jinekolojik ameliyatları, anlaşmalı hastanelerde gerçekleştirilecek.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com