logo

Anamur Reklam

17 Yaşındaki kayıp Semadan haber alamayan ailesi perişan

anamurgundem.com0013.sınıf öğrencisi Zeliha Sema Göçer(17) okula gitmek için ayrıldığı evine bir daha geri dönmedi.
Anamur´da Bahçe Mahallesi´nde ikamet eden ve lise 3.sınıf öğrencisi Zeliha Sema Göçer’ den haber alamayan ailesi endişe içinde bekliyor. Ailesi Zeliha´yı bulmak için çalmadık kapı bırakmazken aramalarda hiçbir sonuca ulaşamadıklarını söylüyorlar.

Zeliha Sema Göçer´in babası Adem Göçer yaptığı açıklamada ‘Kızım 9 gündür kayıp. Okula gitmek için evden çıkmıştı. Okul saati bitmesine karşın eve dönmedi. Tedirgin olarak gidebileceği yerleri aradık. Bulamayınca Polis´e başvurduk. Polis de her tarafta arıyor ancak onlar da bizler de herhangi bir sonuç alamadık. Kızımızı tanıyan, bilen herkesle irtibat kurduk ancak kimse nerede olduğunu bilmiyor.” Şeklinde konuştu.
Kızının psikiyatri tedavisi görmekte olduğunu kaydeden Baba Adem Göçer, Kızım raporlu  psikiyatri hastasıdır. İlaçlarını kontrollü olarak kullanmaktaydı. O gün ilaçlarını kullanmamış olabileceğinden şüphe duyuyoruz. Eğer öyle ise zaten kendisi de içerisinde bulunduğu durumun farkında olmayabilir.” Dedi.  Daha önce bu şekilde bir davranışının olmadığını söyleyen baba Adem Göçer,  kızının sosyal medya hesabına baktığını ve Alanya´dan bazı kişilerle irtibat kurduğunu sonradan öğrendiklerini  söyledi.
Baba Göçer; “İrtibat kurduğu kişilerin de eski hükümlü olduklarını biliyoruz. Kimseyi suçlamıyoruz ancak orada olabileceğinden de endişe ediyoruz. Belki de Anamur içerisindedir.
Telefon numaram 05354083721. Görenlerden, duyanlardan, bilenlerden bizimle yada polis ile irtibata geçmelerini istiyoruz, kızım tedavi görüyor ve 18 yaşından küçük, inşallah başına kötü bir şey gelmeden buluruz.” Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com