logo

Anamur Reklam
28 Aralık 2019

2020 yılı hepimize yeni mutluluklar, getirsin…

Yazımın başında söylemek istiyorum eski yıl, tüm kötülükleri alıp götürsün.
Yeni yıl hayatımıza yeni mutluluklar yeni iyilikleri getirsin.
2020 yılında yine Hep birlikte olalım, sağlıklı olalım sevdiklerimizle birlikte olalım. Mutlu olalım,
Acısı ve tatlısı ile koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. İyi ve kötü günlerini yaşadığımız 2019 yılında da yaşam durmadan akıp gitti. Siyasetten Spora ekonomiye, kültürel ve sanatsal faaliyetlerden yaşamın diğer tüm alanlarına kadar her kulvarda gelişmelere şahit olduk Anamur Gündem Gazetesi olarak.
Ben de 2020’ye girerken diyorum ki; Allah herkesin gönlüne göre versin.
İyilik düşünene iyilik, kötülük düşünene kötülük…
2020 ‘de Anamur’un her alanda başarı görmesini, hizmette, siyasette, sağlıkta, eğitimde, sporda…
Dileklerimiz iyi olsun, iyiliklerle karşılaşalım hep beraber.
Birimizin, birilerinin değil tüm Anamur’un mutlu olması en büyük temennimiz olsun.
Evet gerek özel yaşamlarımızda gerekse Anamur’un yaşamında geride bıraktığımız bir yıl 2019 Gelen yıl ise 2020 yılı Yeni yıl olgusu artık hayatımızda umutlar, beklentiler, özlemler gibi iyiliklerin olmasını ümit ettiğimiz, dilediğimiz bir süreç olarak yer alıyor.
2019 yılını Acısı ve tatlısı geride bırakıyoruz gerek özel yaşamlarımızda gerekse Anamur’un yaşamında Önümüzde ise 2020 yılı geliyor
Anamur 2020’de umarım daha huzurlu bir kent haline gelir,
Geçip giden zamanın akışına ‘dur’ demek hiçbirimizin başarabileceği bir durum değil, lakin zamanı yaşamak da elimizde. Zaman, Yüce Allah’ın bize bahşettiği nimetlerin en büyüğü, bize tanıdığı fırsatların en önemlisidir. İçimizde bir ukde kalan bütün arzuları yeni yılla birlikte yaşama geçirebilmenin yollarını arayalım. Hatta aramakla kalmayıp, bulalım.
Mutlu ve gülümseyen bir hayatın yaşamınıza ömür kattığını hiçbir zaman unutmayalım. Pozitif hayat, pozitif bakış, pozitif düşünce ve pozitif sonuçlar için yaşayalım…
2020 ‘yılına gireceğimiz Yeni yılda umudumuzun sevinci sıcaklığa dönüşsün.
Tabi yeni yıl sadece bireyleri değil aynı zamanda şehirleri, toplumu da ilgilendirir.
Anamur 2020’de umarım başta turizm alanında hak ettiği yeri kazanmak için iyi bir atılım yapar.
İlçemize yapılacak yatırımlarla, inşaat sektöründeki durgunluğun hareketlenmesi ile yolları ile yeni hizmetleri ile Bu yeni yılda heyecan verici, daha önce yapılmaya cesaret edilmemiş, sürprizlerle dolu ve yeniliklere adımın atılacağı dolu bir yıl olmasını dilerim…
Yeni yılın en güzel yanı, adı üstünde, bir yeniliği taşıması ve buna paralel olarak motivasyonlarımızı bir parça yükseltmesi.
Dileğimiz şuki 2020 yılında terörün bitmesi. Millet olarak artık daha fazla acı yaşamak istemiyoruz. Devletimizden, yetkililerimizden, yöneticilerimizden terörün ve savaşın değil, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu bir ülke tesis etmelerini bekliyoruz.
Yapılması gereken ne ise onun yapılmasını istiyoruz ve belirtiyoruz ki millet olarak her zaman arkanızdayız.
Sevgili Anamur halkının da bu vesileyle Yeni yılını tebrik ediyorum. Anamur zaten her zaman huzurlu, ama huzurumuzun daha da artmasını diliyorum. Anamur’un kocaman bir aile olduğunu bildiğim için herkesin herkesle rahatça yaşamasını temenni ediyorum.
Şehrimizin değerli yöneticilerine, sivil toplum örgütlerine, siyasi partilerine, esnafına, işçisine, memuruna Mutlu yıllar diliyorum.
Gazetemizin değerli okuyucularını burada anmasam olmaz. Biz bir aileyiz. Sevginin, saygının, birlikteliğin ve kardeşliğin yeşerdiği yeni bir yıl diliyorum.
Basının daha iyi bir konumda bulunduğu, toplumsal olarak değerinin ve öneminin kavrandığı bir yıl olmasını diliyorum 2020 yılının. Gazeteniz Anamur Gündem  ve www.anamurgundem.com Ailesi olarak; tüm okuyucularımızın Yeni Yılını tebrik ediyor, Mersin, Anamur, Bozyazı, ve Kalınören mahallemizdeki her bir vatandaşımızın yeni yılını kutluyorum.Hepimize yeni umutlar, yeni mutluluklar, güzellikler getirmesi temennisi ile hayırlı olmasını, hayırlara vesile olmasını diliyorum.
MUTLU YILLAR…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com