logo

Anamur Reklam

İYİ Parti Mersin’de İbrahim Özel ile devam edecek

İYİ Parti, Mersin İli 1. Olağan Kongresi  Mersin Navona Otel de gerçekleşti.

Kongre’ye İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Eski Bakan Ayfer Yılmaz, Genel Başkan Baş Danışmanı ve Türk Boyları Konfederasyonları Genel Başkanı Dur Hasan Koca, Genel Başkan Danışmanı Eski Vali Behiç Çelik, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti Mersin İl Başkanı Dr. İbrahim Özel, İYİ Parti İlçe Başkanları ve Kongre Üyeleri katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlanan Kongre’de Divan Kurulu Başkanı Ayhan Çevik, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Mersin İl Kongresi’ne başarı dileğinde bulunduğu kutlama mesajını okudu. Akşener “Medeniyetin yollarını, taşlarını cesur insanlar döşer. Çok kısa zamanda değişim hareketi ülkenin umudu olduk. Sizler Türkiye tarihine altın harflerle yazılacaksınız. Ülkenin mimarı sizler olacaksınız. Kadınların ve gençlerin önünü açacağız. Ülkenin iyi yetişmiş, yurtdışına giden beyin göçmenleri gençlerini ülkemize çağırarak yeniden yüreklerinin Türkiye için atmasını gerçekleştireceğiz. Türkiye Sizi bekliyor” çağrısıyla Kongre’ye başarı dileğinde bulundu.

Kongre’ye faaliyet raporu ile mali raporunun okunup oylanmasıyla devam etti.   Kongre de söz alan İYİ Parti Mersin İl Başkanı Dr. İbrahim Özel 13 ilçenin başkanlığına aday olduklarına dikkat çekerken  Atatürk ’ün yolunda halkın hizmetinde olacaklarını belirtti.

Mersin’ in Tek İYİ Partili Belediye Başkanı olan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “  öncelikle şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimizin öününde saygı ile eğiliyorum ve başta Genel Başkanımız Meral Akşener Hanım olmak üzere bizimle yan yana, omuz omuza, el ele yürüyen herkese teşekkür ederim “. Dedi.

Tek adayla gidilen seçimde İl  Başkanlığına  Dr. İbrahim Özel’ le devam edildi.6 Mart 2018001 6 Mart 2018035 6 Mart 2018036 6 Mart 2018037 6 Mart 2018038

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com