logo

Anamur Reklam
07 Ağustos 2019

Abanoz’da asfaltlama çalışması

Anamur Belediyesi ve Karayolları iş birliğiyle Abanoz Yaylası’nda asfaltlama çalışması yapıldı.
Anamur Belediyesine ait mahalle arasındaki yolların asfaltlama çalışmasını, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin ve AK Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, yerinde incelemelerde bulundu.
Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç şunları söyledi:
“Öncelikle ben sayın Ulaştırma Bakanımıza, sayın Karayolları Genel Müdürümüze, Karayollarının Bölge Müdürümüze, asfalt şantiyemize formeline çalışanına hepsine teşekkür ediyorum. Bu isteğimizi kendilerine Ulaştırma Bakanı ve Karayolları Genel Müdürümüze ilettiğimizde dedim ki ‘Bizim yayla bölgemiz yıllardır hiç mahalle arası asfalt görmedi, biz bu tür bir çalışmamız olacak dedim kendi de dedi ki; canın sağolsun dedi siz cumhur ittifakının adayısınız biz elimizden ne gelirse yaparız dedi. İnsanlarımız iki bayramı birden yaşayacaklar. Hayırlı olsun diyorum. Ve ayrıca insanlar bayramda buraya gelecekler, tozu toprağın arasında kalmadan bu asfaltlamamızı yaptık. İnşallah ben Ulaştırma Bakanımıza ve Karayolları Genel Müdürümüz’ den bu hizmetlerin devam etmesini istiyorum. Herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum, inşallah Karayolları ve Belediye işbirliği ile bu hizmetler devam edecek.”
Ak Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz’da konuyla ilgili olarak; “ Bayramı en azından insanlar evinin önünde tozun toprağın içinde değil, böyle manevi bir atmosferi düzgün bir şekilde geçirecekler. Hem Belediye Başkanımıza hem de bu işi gerçekleştiren emek sarf eden çalışanlara da teşekkür ediyorum, şimdiden herkesin bayramını kutluyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com