logo

Anamur Reklam

AHMET KARAN 181 OYLA (MHP) İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

gündem005Anamur Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 12. olağan kongresi Kaplan Düğün Salonu´nda yapıldı.

Kongreye çok sayıda partili ve delegeler katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okumasıyla başlayan kongrede divan kurulu oluşturuldu. Konuşmalardan sonra ilçe yönetim kurulunun belirlenmesi için oylamaya geçildi.

Oylamada kongreye katılan 201 delegenin oylarından 181 ini alan Mevcut başkan Ahmet Karan tekrar Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur ilçe başkanı seçildi.

Seçimden önce birer konuşma yapan adaylardan Karan, “Ülkemiz iç ve dış tehdit altındadır. Ülkemizde iç ve dış mihraklar tarafından kardeş kavgası çıkarılmaya çalışılmakta ve bizi bölmeye çalışmaktadırlar. Ancak Türk Milleti bu salonda da olduğu gibi bir ve beraber dimdik ayaktadır. Bu gün bu salonda sadece bizler yokuz. Bizlerle beraber tehditlere, kurşunlara siper olmuş, kendi benliklerinden vazgeçmiş, kendilerini feda etmiş: Şehit İmamoğlu, Şehit Pehlivanoğlu, Şehit Fırat Çakıroğlu ve Şehit Lütfi Özdemir ağabeyimizin ruhları bu salondadır. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün nefesi bu salondadır. Başbuğ Alparslan Türkeş’in ruhu bu salondadır. Efsane Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin yüreği ve selamları bu salondadır. Atandığımız günden itibaren partimizin büyümesi için ve kardeşlik için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Önümüzde yapılacak olan seçimlerde partimizin en iyi sonucu alması için yönetime seçilecek  tüm arkadaşlarımızla çalışacağız. Kongremiz ülkemize ve Anamur’umuza   hayırlı olsun Dedi.

Aziz Akdeniz yaptığı konuşmada, ”Elli yaşındayım. Çocukluğumdan itibaren bu davanın içindeyim. Çizgimi hiçbir zaman bozmadım. Ben bu gün burada demokrasinin tecelli etmesi için aday oldum. Kazanamasak da  çizgimi bozmadan partimize hizmet etmeye devam edeceğim. İlçe başkanı Ahmet Karan ve Yönetim Kurulu benim dava arkadaşlarımdır” dedi.

Kongreye çok sayıda partili ve delegeler ile Ak parti temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi yöneticileri, STK temsilcileri katıldı.
AHMET KARAN´IN LİSTESİ
Başkanlık seçimine yeniden aday olan Ahmet Karan´ın listesinde, Kaan Ceren, Süleyman Karagöz, Alparslan İslam Gümüş, Ali Özkan, Mehmet Tuna, Yakup Oktar, Alime Yiğit, Ünal Uçar, Muhittin Kar, Ethem Çelik, Nedim Aydın, Hidayet Mert, Mustafa Yıldız, Mehmet Yayla, Ali Aydın, Ümit Su, Emre Kadıoğlu ve Mehmet Ali Savcı yer alıyor.gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem006 gündem007

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com