logo

Anamur Reklam

Ak Ocaklar Anamur İlçe Başkanlığı törenle açıldı

gündem007

Genel başkanlığını Hakan Yiğit’in yaptığı ve tüm Türkiye’de örgütlenme çalışmalarını sürdüren AK Ocaklar Anamur teşkilat binası Anamur AK Ocaklar ilçe başkanlığına atanan Mustafa Kemal Aslan’ın düzenlediği açılış programında törenle açılışı yapıldı.

Gerçekleşen programda konuşan Ak Ocakları Genel Başkanı Hakan Yiğit, “Anamur’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak başladığı konuşmasına şöyle devam etti, “Ak Ocaklar, bir sivil toplum kuruluşu olarak sorumluluk alıyor ve ülke, millet sevdalılarına hizmetkâr olmaya devam ediyor. Bizler il ve ilçelerimizde, Türkiye sevdası ile yola çıkan en güçlü sivil toplum kuruluşu olma noktasında sizlerin de destek ve teveccühleri ile hızla yol alıyoruz. Bu duygularla bugün Anamur’da AK Ocaklar ilçe başkanlığına atanan Mustafa Kemal Aslan’ın başkanlığını yürüttüğü binamızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Ocaklarının amacı, hedefi, misyonu ve vizyonu hakkında bilgi veren Yiğit, gelişen ve büyüyen Türkiye’nin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli rol alacaklarını söyledi.

AK Ocaklar’ın kurulduğu günden itibaren manevi değerleri kendisine ilke edindiğini ifade eden Yiğit, “Bizler bir STK olarak, AK Ocaklar olarak elbette gençlik projelerimizle açacağımız kurslarla, seminerlerle hayırlı hizmetler vereceğiz. AK Ocakları’nın amacı, hedef ve gayesi 2023 noktasından güçlü, büyük, kalkınmış yeni Türkiye hayali olan liderlerle birlikte yol almak. Allah’ın izniyle inşallah bu güçlü yolda, hedefe varan yolda çok değerli dava büyüklerimizin arkasında nefer olmak ve onlarla birlikte yol almak en büyük amaçlarımızdan bir tanesidir. AK Ocaklar bir sevgi hareketidir. Bir gönüllü hareketidir. Bizler milli ve manevi değerleri kendimize ilke edindik’’ dedi. İlçe’de olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetide dile getiren Yiğit, “Ortak hedef ve gayelerin insan hak ve özgürlüklerine saygılı, devletin bölünmez bütünlüğünü savunan ahlaki ve evrensel değerlere sahip üstün vasıflı gençler yetiştirmek amacıyla kurulan Ak Ocaklar Türkiye sevdalılarının vefa seviyesini yükseltilmesine katkı sunmayı hedeflediklerinin altını çizerek Programda emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra söz alan AK Ocaklar ilçe başkanı Mustafa Kemal Aslan konuşmasında, “Bizlere bu yolda destek veren, bizi bu davada destekleyen, bize bu görevi layık gören Sayın Genel Başkanım Hakan Yiğit’e huzurlarınızda teşekkür ederim. Bizlerle beraber burada olan teşkilatıma, kadın kollarına, geçlik kollarına, teşkilat başkanımıza, bizi en başından beri destekleyen Anamur halkına çok teşekkür ediyorum. Anamur AK ocaklar Başkanı olarak elimden gelen hizmeti sunmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Bana bu görevi layık gören AK Ocaklar Genel Başkanımız Hakan Yiğit’e çok teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle bu görevi onurlu bir şekilde yapacağım. Anamur’umuza hayırlı olsun”Dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra açılış kurdelesi kesiminin ardından kesilen kurbanla açılışı gerçekleşen Anamur AK Ocaklar ilçe başkanlığı binasının açılışına AK Ocaklar Genel Başkanı Hakan Yiğit, Başbakanlık müşaviri Önder Karan, Anamur AK Ocaklar Başkanı Mustafa Kemal Aslan AK Parti eski İlçe Başkanı Şinasi Aslan, Ak Parti Anamur İlçe Başkanlığı yönetimi kadın kolları ve gençlik kolları sivil toplum kuruluşları temsilcileri dernekler muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.gündem006gündem009gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem008 gündem010 gündem011

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com