logo

Anamur Reklam

AK Ocaklar’da yeni başkan Mustafa Gürüz

19 Temmuz 20181024Ak Ocaklar Anamur İlçe Başkanlığı görevine Mustafa Gürüz getirildi.
Ak Ocaklar Genel Başkanı Hakin Yiğit’ten Ankara’da görevlendirme yazısını alan Mustafa Gürüz, Ak Ocaklar İlçe Başkanlığı görevini Mustafa Kemal Aslan’dan devraldı.
Gürüz, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Anamur’daki teşkilatının kurucuları arasında yer aldığını söyledi.
Uzun yıllardır siyasetin içinde olduğunu ifade eden Gürüz, “Ben insanların sokağa çıkamadığı, partiyi ağzına alamadığı zamanlarda sokağa çıkarak siyaset yaptım. Bu işe yabancı değilim. Partinin kurulmasından bu yana mücadelemizi aktif bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.
Siyasi çalışmalarının yanı sıra Anamur Çilek Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin de kurucuları arasında yer alan ve halen yönetim kurul üyeliği görevini yürüten Gürüz, “Önemli çilek üretim merkezlerinden olan ilçemizde üretici kooperatifi olmaması büyük eksiklikti. Arkadaşlarımızla kooperatifi kurarak mücadelemizi başlattık ve başarılı olduk” şeklinde konuştu.
Gürüz, resmi ziyaretlerle çalışmalara başlayacaklarını belirterek, “Ak Ocaklar’a yakışır şekilde çalışacağız. Ak Ocaklar’ın Anamur’da teşkilatlanmasında büyük emeği olan eski AK Parti İlçe Başkanımız Şinasi Aslan’a ve önceki AK Ocaklar İlçe Başkanımız Mustafa Kemal Aslan’a teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Gürüz, Anamur’un diğer sorunlarının çözümü için de Ak Ocaklar İlçe Başkanlığı olarak ellerini taşın altına koyacaklarını da sözlerine ekledi.
AK Ocaklar Anamur İlçe Başkanlığı’nda Kadınlardan Sorumlu Başkanlığa ise Zeynep Tufan getirildi.19 Temmuz 20181025 19 Temmuz 20181026 19 Temmuz 20181027

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com