logo

Anamur Reklam

AK Parti Aday Adayı Öz, “Kongre sürecinde neler oluyor”

Ak Parti Anamur Belediye Başkan Aday Adayı NURULLAH ÖZ Gazetemize yaptığı açıklamada:
Günümüzün en büyük sorunlarından birisi de, geleceğimiz olan gençlerimiz Yerel seçime bir yıl gibi az bir süre kalmışken, Mersin ve Türkiye için dönüm noktası olan yerel ve genelde; Cumhurbaşkanlığı seçimi bizi beklerken,
Anamur AK Parti İlçe Gençlik Kolları’nın kongresi adeta bir yılan hikayesine dönmüştür.
İlçe gençlik kolları başkanlığında bilmediğimiz bir süreç mi işletilmeye çalışılıyor ?
Gençlik Kolları Başkanının kongresi neden yapılmıyor?
Üstelik AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanının titizlik ve hassasiyetle üzerinde durduğu partinin gençlik kollarında bu tür olayların yaşanması, partinin kimliğine ve vizyonuna uygun mudur?
Kaldı ki şu ana kadar partinin genelde, gençlik kolları kongrelerinde süreç, hızlı ve olumlu bir şekilde işlerken, Mersin’in bazı İlçelerinde gençlik kolları başkanlıklarında, göreve devam etmeyecek olanların istifası istendi ve kongreleri yapıldı.
Anamur’da ise istifası istenmediği halde ve halen görevini devam ettiren mevcut Başkan; Adem Ceylan’ın kongresi yapılmıyor, neden yapılması uygun görülmüyor?
Ak Parti Anamur Belediye Başkan Aday Adayı olarak, partililerin ve vatandaşların aklında ki bu kafa karışıklığını çözmek istiyoruz.
Partililer ve vatandaşlar, mevcut gençlik kolları başkanının, azmi, mücadelesi ve çalışmalarından şikayet etmezken; Bizlerin bilmediği Anamur’da ki bu büyük siyasi gençlik yapısının önüne kimler takoz koymaya çalışıyor?
Cumhurbaşkanı, kongrelerde kaybedecek tek bir vaktin dahi olmadığını vurgularken; bir an önce teşkilatların seçime odaklanmış bir şekilde çalışmalarını arzularken, Anamur’da yaşanılan bu süreç bizleri ve vatandaşları sorgulamaya itiyor.
Ak Parti Anamur Belediye Başkan Aday Adayı olarak, partililerin ve vatandaşların sesini duyurmaya çalışıyor; bu konuda belirsizliklerin ardında ki nedenleri merak ediyoruz.
En kısa zamanda da bu tür belirsizliklerin, problemlerin ve kafa karışıklığının bir çözüm yoluna ulaşmasını bekliyoruz.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com