logo

Anamur Reklam

AK Parti Mersin Milletvekili adayları tanıtıldı

26 Mayıs 2018028AK Parti Anamur İlçe Başkanlığı, Mersin Milletvekili adaylarını tanıttı.

Parti binası önünde düzenlenen mitingin açılış konuşmasını yapan AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, “24 Haziran birilerinin dolarla petrolle yapmaya çalıştıklarına cevap verilecek olan tarih olacaktır. 24 Haziran bu milletin küllerinden yeniden dirildiği ve bir daha da birilerinin oyunlarına gelmeyeceği tarih olacaktır” dedi.

Mitingde, AK Parti Mersin Milletvekili adaylarından Bilal Özkan ve Zeynep Gül Yılmaz da birer konuşma yaptı.

Bilal Özkan, “İçinizden bir kardeşiniz, bir Yörük çocuğu olarak, Anamurlu bir hemşeriniz olarak, seçildikten sonra kapımız da gönlümüz de 24 saat sizlere açık olacak. Anamurumuz, Mersinimiz ve Türkiyemiz için güzel hizmetler yapacağız inşallah” diye konuştu.

Zeynep Gül Yılmaz ise “ 24 Haziranda asrın seçimine gideceğiz.  Kurulacak her iki sandıkta da muvaffak olacağız. Birinde reisimizi, Cumhurbaşkanımızı ezici bir çoğunlukla seçip başkan yapacağız. Bunun yanında parlamentodaki çoğunluğumuzun da yüksek olması gerekiyor. Reisimizin daha rahat çalışabilmesi için kanun hükmünde kararnamelerin daha sağlıklı çıkması için meclisteki çoğunluğumuz çok önemli. Aksi takdirde sistem işlemeyecektir kilitlenecektir. Bunu da hiç birimiz istemeyiz. Bazı yapılmak istenen algı oyunlarına gelmeyeceğiz. Biz Cumhurbaşkanlığı seçiminde reisimiz, milletvekilliği seçiminde de Ak Parti’ye mührü vuracağız, bu kadar net” şeklinde konuştu.

Tanıtım toplantısına, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Mevlüt Ekmekçi, Seçim Koordinasyon Merkezi  Başkanı Kenan Peker, İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sami Seçkin, İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Mavioğlu, AK Parti Mersin Milletvekili adayları, Zeynep Gül Yılmaz, Bilal Özkan, Orhan Kemal Yüksel, Güllü Can, Muhammet Sait Kayhan, Naci Durmaz, Rabia Nurşenlik, ve Muhammet Emin Erdem katıldı. 26 Mayıs 2018002 26 Mayıs 2018008 26 Mayıs 2018023 26 Mayıs 2018024 26 Mayıs 2018025 26 Mayıs 2018026 26 Mayıs 2018027

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com