logo

Anamur Reklam

AK PARTİ; YENİ İLÇE BAŞKANI M. FEYZULLAH YILMAZ OLDU

www.anamurgundem.com005Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Anamur İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Kaplan düğün salonunda yapıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen AK Parti Anamur İlçe Teşkilatının 5. olağan kongresinde Adalet ve Kalkınma Partisi Anamur eski ilçe başkanı Ahmet Yıldırım aday olmazken Tek liste halinde gidilen seçimde 425 üyeden 294’ünü alan Mustafa Feyzullah Yılmaz, ilçe başkanlığına seçildi. Toplam 425 delegeden 311’inin oy kullandığı seçimde, delegelerin 294’ünün oyunu alan Mustafa Feyzullah Yılmaz, ilçe başkanlığı koltuğuna oturdu.17 oyunda geçersiz sayıldığı seçimde Seçkin Taş, 293, Hakan Temel, 293,Mehmet Cop,292,Mehmet Ars, 292 oy aldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Anamur İlçe Başkanlığı kongresine AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, Eğitim-Bir-Sen Mersin Şube Başkanı Atilla Olçum, AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cengiz Pınar, kadın kolları gençlik kolları delegeler partilililer, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, MHP- CHP ilçe başkanları AK Parti delegeleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan kongrede, AK Parti eski ilçe Başkanı Ahmet Yıldırım Konuklara hoş geldiniz diyerek AK Parti ilçe başkanlığı dönemindeki yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme konuşması yaptı.

Yıldırım konuşmasının devamında, AK Parti yönetimlerinin birlik ve beraberlik içinde başardığı ve başarmaya bundan sonrada yeni ilçe başkanımızla birlikte devam edileceğinin altını çizerek birlik ve beraberlik olgusuna dikkat çekti. AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar ise yaptığı konuşmada, “AK Parti’nin önümüzdeki hedefi, başlayan 5. Olağan Kongre sürecimizle birlikte 2015 seçimlerinden başarıyla çıkmak, milletimize söz verdiğimiz gibi 2023, 2053, 2071 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır” dedi. Taşpınar, AK Parti’nin demokrasiye, milletin değerlerine, Türkiye’nin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakatle darbe kurallarını, vesayet sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirdiğini söyledi. Taşpınar sözlerini şöyle sürdürdü “ AK Parti olarak Hizmetlerimizi sonuna kadar sürdürüyoruz. Bunun sonucunda yaptığımız tüm hizmetler neticesinde gelecek nesiller bizden gururla bahsedecekler. Türkiye’ye yaptığımız yeniliklerle, bıraktığımız miraslarla gurur duyacaklar. Biz seçimle iktidara gelmiş bir hükümetiz, kimse bizi itibarsızlaştıramaz. Kimse üzerimize çamur atıp da kirli oyunlarıyla bizi kirletemez. Başımız dik ve alnımız açıktır.  5. Olağan Kongremiz Anamur’a ve yurdumuza hayırlı olması dileğiyle.” Dedi.

Daha sonra söz alan AK Parti yeni ilçe başkanı Mustafa Feyzullah Yılmaz konuşmasında, “Kardeşlerim zaman birlik zamanı. Zaman kucaklaşma zamanı. Çünkü gelinen zaman bunu gösteriyor. Milletin birlik ve beraberliğine, dik duruşuna, eskiden olduğundan daha çok ihtiyacı vardır. Kıymetli kardeşlerim 13 yıldır yapılan hizmetler ortada. Ulaşımdan, Sağlığa, Tarımdan, Ticarete Devletin elini, imkânını uzatmadığı alan kalmamıştır. 91 yıllık Cumhuriyet tarihinde AK Parti Hükümetleri hariç her alanda yaşanan sıkıntıları milletimiz unutmamıştır. AK Parti Anamur olarak bize düşen görev ve desteği gerektiği gibi yerine getirip yanlış yapılana dur demesini bilip merkezi hükümet tarafından ilçemizin ihtiyacı olan yatırımların yapılması konusunda takipçisi olmayı AK Parti Anamur İlçe teşkilatı olarak söz veriyorum”Dedi. Konuşmaların ardından yapılan Seçim ile delegeler oylarını kullanarak Parti ilçe yönetimini belirlediler.

 AK PARTİ ANAMUR İLÇE BAŞKANLIĞINDA OLUŞAN YENİ LİSTE:

AK Parti Anamur 5.Olağan Kongresinde Seçimin ardından oluşan yönetim:

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Mustafa Feyzullah Yılmaz

Haberin diğer resimleri için: facebox sayfamızı tıklayın: Anamur Gündem….

www.anamurgundem.com001

 

www.anamurgundem.com002www.anamurgundem.com003www.anamurgundem.com004www.anamurgundem.com006www.anamurgundem.com007www.anamurgundem.com008www.anamurgundem.com009www.anamurgundem.com010www.anamurgundem.com011www.anamurgundem.com012www.anamurgundem.com013www.anamurgundem.com029www.anamurgundem.com030www.anamurgundem.com031www.anamurgundem.com032

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

AK PARTİ; YENİ İLÇE BAŞKANI M. FEYZULLAH YILMAZ OLDU” için 1 yorum

  1. NİHAYET AHMET YILDIRM DEVRİ KAPANDI ÇOK ŞÜKÜR.ANAMUR BOŞU BOŞUNA ON YIL GERİ GİTTİ.YENİ BAŞKAN İNŞALLAH ANAMUR’A FAYDAALI OLUR.ANAMUR’UN ÇİLESİ BİTER.FEVZİ BAŞKANA BAŞARILAR DİLERİM.ESKİ BAŞKANA DA YAZIKLAR OLSUN DİYORUZ.

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com