logo

Anamur Reklam

Aktan’dan duyarlı davranış

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mahmut Aktan, bürosunun açılışına gönderilen çiçek ve bitkileri satarak gelirini Anamur Bilim ve Sanat Merkezi’ne bağışladı.
Aktan, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, açılışta gönderilen çok sayıda çiçek ve bitkiyi nasıl değerlendirebileceğini düşündüğünü belirterek, “Orkide Çiçekçilik sahibi Bayram Şah beyin yardım ve desteğiyle bir sosyal sorumluluk, farkındalık projesi yapmaya karar verdim. Proje kapsamında Bayram Bey, bütün çiçek ve bitkileri satın aldı. Karşılığında elde edilen geliri de kuruşu kuruşuna Anamurumuz için çok önemli olan, Akine mahallesinde yeni açılan Anamur Bilim ve Sanat Merkezi’ne (BİLSEM) bağışladım” dedi.
BİLSEM’in gelecekteki yöneticileri, sanatçıları yetiştirecek bir okul olması dolayısıyla bölge için büyük önem taşıdığını ifade eden Aktan, “Amacımız okulun tanınması ve desteklenmesine katkı sunmaktır. Bu okulun çevre ilçeler ve illerde de tanınması ve geleceğimizi emanet edeceğimiz gençleri yetiştirmesi için biz de elimizi taşın altına koyduk. Her iş insanımızın, kurum ve kuruluşlarımızın, esnaflarımızın da bu konuda duyarlı davranacaklarına, destek vereceklerine inanıyoruz. İlçemiz için çok önemli olan bu okula, katkı yaptığımız için de mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.
Aktan, açılışa çiçek ve bitki gönderenlere de teşekkür ederek, “18 Ekim 2019 Cuma günü mali müşavirlik büromuzun açılışına katılan bütün dost, arkadaş, meslektaşlarım, kurum müdürlerim ve misafirlere çok teşekkür ediyorum. Ayrıca açılışımıza çelenk, çiçek ve salon bitkileri gönderen, mesajlarıyla bizleri destekleyen bütün sevenlerimizi de bu sosyal sorumluluk ve farkındalık projesine katkı sağladıkları için teşekkür ediyorum” dedi.
Aktan, daha sonra satıştan elde edilen geliri Okul Müdürü Yusuf Köse’ye teslim etti. Okul Müdürü Köse de Aktan’a duyarlılığı için teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com