logo

Anamur Reklam

Alican Özbayrak, görevinden istifa etti

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Alican Özbayrak, görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Özbayrak’ın istifasıyla ilgili yayımladığı metin şöyle:
“Çok kıymetli İYİ PARTİ mensupları ;göreve geldiğimden beri başta sn genel başkanım olmak üzere genel merkez yönetimi ve partimizin kıymetli mensupları ilçe başkanlarım bana verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.
Zor şartlar altında aldığımız görevi layıkıyla yerine getirmek için büyük gayret gösterdik, ancak üzülerek ifade etmek istiyorum ki partimizin önünü tıkamaya büyümesini engellemeye çalışan bir takım odaklar bu tezgahı Mersin’de göreve geldiğim günden beri sürdürmektedir.
Bu şartlar altında yaklaşık altı aydır mücadele verdik fakat sonuç alamadık . Her şeyden önce teşkilatta karşılıklı güven esas olduğunu düşündüğümüzde biz bu ortamı sağlayamadık. Yine üzülerek ifade etmek istiyorum ki Mersin’de 31 Mart yerel seçimlerinde kumpas kuranlar bugün partimizin önünü de tıkamıştır. Karakterim ve kişiliğim gereği üç tane dört tane il başkanının olduğu bir yerde il başkanlığı yapmak bize uygun bir davranış değildir.
Beni göreve getiren başta sn genel başkanım Meral Akşener hanımefendiye sn Koray Aydın beyefendiye geçen süre içerisindeki desteklerinden dolayı minnettarım. Kazanan Mersin’in Vekili önemli şahsiyeti önemli insan olmuştur. İnşallah bundan sonra Mersin çok daha iyi olur. Yeni görev alacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bütün iyi partili kardeşlerimden kırdığım üzdüğüm herkesten özür diler haklarını helal etmelerini temenni ederim.
İyi parti il başkanlığı görevimden ayrılıyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com