logo

Anamur Reklam

Alışveriş Günleri açıldı

Bu yıl 3. sü düzenlenen Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri resmi açılış töreni gerçekleşti.
Dragon Parkı yanında gerçekleşen Törene Başkan Türe’nin yanı sıra Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Gürel, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit’in yanı sıra çadır esnafı ve çok sayıda davetli katıldı.
Kurdele kesiminden önce konuşan Başkan Türe” Bu yıl farklı bir konsept ile halkımızın karşısına çıktık. Bu yıl Alışveriş Günlerimiz için kapalı ve klimalı bir ortam seçtik. Tabi her yıl olduğu gibi bu yılda bir kere dahi çadırımızı ziyaret etmeden, koltuk başından yapılan eleştirilere maruz kaldık. “ dedi.
Sözlerine devam eden Başkan Türe “ Çadırımızda 22’si yerli olmak üzere 56 tane esnafımızın standı yer almaktadır. Biz burada hem kendi yöresel ürünlerimizi tanıtıp, pazarlamasını yaparken farklı kültürlerinde ilçemizde tanıtılmasına vesile oluyoruz. Yaz aylarında ilçemize hareketlilik, canlılık bunun yanı sıra ciddi girdi olmasını sağlıyoruz.” Şeklinde konuştu
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ nin konuşmasının ardından kurdele kesimi gerçekleşti. Kurdele kesiminin ardından heyet çadırda yer alan stantları tek tek ziyaret etti.
Törenin ardından çadırın dışında özel olarak hazırlanan Osmanlı Otağı yanında Grup Peronit konseri gerçekleşti.
Kömürde Türk Kahvesinin ve Karadeniz ezgilerinin tadına varan misafirler geç saatlere kadar eğlendi.7 Temmuz 2018001 7 Temmuz 2018002 7 Temmuz 2018003 7 Temmuz 2018004 7 Temmuz 2018005 7 Temmuz 2018006

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com