logo

Anamur Reklam

ALKIŞLIYORUM

26 Mart 2018 Pzt2048Sayın Kaymakamın bir lisenin meslek tanıtım toplantısına katılıp öğrencilerle buluşması belki Türkiye’de bir ilk bilmiyorum ama Anamur’da bir ilk.Teşekkürler Kaymakam Bey.

Sayın Belediye Başkanımızın öğrencilere yönelik Danışma Merkezi, Üniversiteye yönelik hazırlık kursları ve bu kurslarda görev alan çok tecrübeli öğretmen kadrosunu oluşturması, ücretsiz dağıttığı kitaplar, testler, belediyecilik alanında mükemmel bir hizmet ve takdire şayan. Kültür ve Sanat Merkezi, Spor Merkezi, Kütüphane, uluslararası fuar ve hizmetlerini de görmezden gelemeyiz. Teşekkürler Sayın Başkan.

AK Parti İlçe Başkanımız annelerini ebediyete henüz uğurlamışken (Sayın Başkan başınız sağ olsun) gece-gündüz, yakın-uzak demeden sürekli ziyaretlerde bulunup halkla iç içe olması ve sorunları yerinde, kaynağından dinleyip çözüm üretici projeler geliştirmesi Anamur’u gururlandırıyor. Viyadükler, tüneller alkışı hak ediyor ve gerçekten de ‘Hayaldi Gerçek Oldu’ sloganına çok yakışıyor. Teşekkürler Sayın Feyzi Yılmaz.

Milli Eğitim Müdürümüzün Halk Eğitim Merkezi bünyesinde genç ve dinamik bir kadroyla açtırdığı yetiştirme kursları, bilgi beceri ve meslek kursları, binlerce kişinin sertifika alıp meslek sahibi olmalarına ve işyeri açma imkanına kavuşmalarını sağlamıştır. Halk Eğitimi Merkezi bugün toplumun her kesimine hizmet eder hale gelmiştir. Öğrenci, ev kadını, tutuklu ve hükümlü olsun her kesime ulaşmayı ve onları topluma kazandırmayı başarmıştır. Teşekkürler Sayın İlyas Mercan.

Sayın Emniyet Müdürünün gençlere yönelik projeleri, eğitimi koruyan çalışmaları, uyuşturucuya karşı verdiği mücadele ve çabalarını görmek bizleri mutlu ve geleceğe dair umutlu kılıyor.

Bu uyumlu ve düzenli işbirliktelik Anamur’u hak ettiği yere getirecektir. Durmadan, yılmadan ve yorulmadan devam eden bu çalışmalar neticelerini vermeye de başlamıştır. Özellikle Asayiş olaylarında ciddi azalma görülmektedir. Pozitif anlamda, Anamur  birçok alanda yaptığı çalışmalarla adını yurtdışına taşımıştır.

Anamur kurumlar arası bazda en üst seviyede uyumu yakalamış bulunmaktadır. Emeği geçen herkesi  Anamur Halkı adına alkışlıyorum.

SAYGIYLA..

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com