logo

Anamur Reklam

ANAMED ANAMURBELEDİYESPOR’A SPONSOR OLDU

gündem013

Anamed ile Anamur Belediyespor Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Selahattin Şan’la yollarını ayırarak yeni Teknik Direktör Ali Haydar Durusoy ile anlaşan Anamur Belediyespor bu seferde Anamed Hastanesi ile sporluk anlaşması imzaladı.
Özel Anamed Hastanesi ile masa başına oturan ekip sponsorluk anlaşmasını imzaladı. Anamed Hastanesi Kafeteryasında gerçekleşen imza törenine Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kara, Anamur Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Türe, Anamed Hastanesi İmtiyaz Sahibi Cengiz Kırmızıtaş, takımın yeni Teknik Direktörü Ali Haydar Durusoy, Anamur Yörükler Grubu Reisi Özgür Bereç, Basım ve Halkla İlişkiler Müdür Osman Tanrıverdi, Anamed Hastanesinde görevli doktorlar ve takım oyuncuları katıldı.
Törende söz alan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ Anamur Belediyespor’ un geçmişteki başarıları, kalitesi, oynadığı gruplar, çalıştıran hocaları belli. Belediyemiz her zaman yanınızda size düşen el ele verip çalışmak. Biz her şeyi yaparız ama sonuç sizde. Kötü bir sezonla başladık, ama bunu iyiye çevirebiliriz. Biz iyi günde kötü günde beraberiz, siz bizim, Anamur’umuzun yüzüsünüz.
Hocanız değişti. Futbolun felsefesinde vardır bu olur böyle şeyler. Giden Selahattin hocamıza teşekkür ederiz. Ve yeni hocamıza başarılar dileriz. Bu hafta itibari ile her şeye sıfırdan başlamalıyız. İyi günde takımımız, bize sahip çıkmış bir halk var arkamızda. Zirvede olmasa bile halkımızın isteğini karşılamalıyız.
Anamed Bizim İçin Kıymettir.
Biz sizlere güveniyoruz sizlerde birbirinize güvenin. Ve bizi mutlu edin birbirinizi mutlu edin. Anamed bizim her zaman yanımızda oldu. Ben bir hastaneyim köşeme çekileyim demedi. Her türlü sosyal kültürel faaliyette yanımızda oldu. Elimizdekinin kıymetin değerini bilmeliyiz. Anamed bizim için bir kıymettir. Ne Anamed’ in ne bizim reklama ihtiyacımız var, her şey Anamur için. “ şeklinde konuştu
İmza Töreninde Hastane adına konuşma yapan Cengiz Kırmızıtaş “ her zaman takımımızın maddi manevi yanındayız. Ateşli bir taraftarız. “ şeklinde konuştu
Cengiz Kırmızıtaş’tan sonra sözü alan Kulüp Başkanı Ahmet Türe iyi günde kötü günde yanında olduğu için Anamed Hastanesi ve ekibine teşekkür etti ve imzanın hayırlı olmasını diledi.
Tören karşılıklı imzaların atılması ile son buldu.gündem003 gündem006 gündem009 gündem010 gündem014 gündem017 gündem018 gündem019

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com