logo

Anamur Reklam

Anamed Hastanesi, Muzspor’a sponsor oldu

Özel Anamed Hastanesi, Muzspor’a sponsor oldu.
Anamed Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Hasan Ç etinkaya, hastane toplantı salonundaki imza töreninde yaptığı açıklamada, Anemed’in kurulduğu günden bu yana ilçedeki spor kulüplerine destek verdiğini belirterek, “Bu sponsorlukta sporcularımıza sağlık hizmeti veriyoruz. Sporcuların sağlıklı bir şekilde sportif faaliyetlerde bulunmaları ve sezon sonuna kadar sağlıklarını korumalarına yardımcı oluyoruz. Bu konuda kurum olarak gereken tüm tedbirleri aldık. Mevcut teknik kapasitemiz ve tıbbi personelimiz bu konuda yeterli kişilerden oluşuyor. Sporcularımızı gerek korumaya yönelik, gerekse tedaviye yönelik olarak ihtiyaçlarını biz Anamed Hastanesi olarak karşılayacağız. Bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Muzspor Başkanı Sami Aydın da Anamed Hastanesi yetkililerine teşekkür ederek, “Her zaman maddi manevi yanımızda oldular, desteklediler. Onlara çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Teknik Direktör Fatih Uygur ise Anamed Hastanesi’nin kadrosu, tıbbi araç gereç ve hijyenik hizmetiyle ilçenin çok önemli bir ihtiyacını karşıladığını ifade ederek, şunları söyledi:
“3 yıl önce birinci kümede şampiyonluğa oynadığımız ancak son haftalarda ekonomik olarak tıkandığımız günlerde Cengiz Bey’den destek istedik. Kendisi bize araç tahsisi ve diğer bazı desteklerde bulunarak Süper Amatör Lig’e yükselmemizde çok büyük katkıları olmuştur. Kendilerine teşükkür ediyorum. 3 yıldır Anamed Hastanesi, takımımızın sağlık sponsoru oluyor. Başta Cengiz Kırmızıtaş ve Cüneyt Kavak hocamız olmak üzere tüm Anamed ailesine teşekkür ediyoruz.”
Konuşmaların ardından Dr. Çetinkaya’ya Anamed amblemi bulunan takım eşofmanı hediye edildi ve ardından imzalar atıldı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com