logo

Anamur Reklam

ANAMED REHABİLİTASYON 4. YILINI KUTLADI

 

ANAMED Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi açılışının 4. yılını pasta keserek kutladılar.

‘’Engellenmedikçe engelli değiliz.’’ Sloganıyla bireyleri toplumla birleştiren, özgüveni yüksek bireyler yetiştiren, eğitim ve sağlığı bir çatıda birleştirip çocuklarımıza ve ailelerine sunan  bir kurum olarak 4.yılımızı geride bıraktık. Engellilere hizmet yolunda yorgunluk olamaz diyerek her alanda kendimizi geliştirip hizmet yelpazemizi genişleterek yolumuza devam ediyoruz.

Kurumumuzda Zihinsel Engelliler, İşitme Engelliler, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Psikolojik Danışmanlık, Aile Eğitimi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  bölümlerinde hizmet sunulmaktadır. Yeni kurum binamızı,  tamamen engelli bireylerin daha iyi eğitim alabileceği şekilde dizayn ederek, yenilikçi anlayışla ve her zaman bu alanda en iyisi olma yolunda hizmetlerimize devam ediyoruz.

Her birey farklı özellik ve yeterliliklerle dünyaya geliyor Kurulduğumuz günden bugüne, bunun bilinciyle, bireysel farklılıklarının çok belirgin olduğu, genel eğitim hizmetlerinin yetersiz kaldığı durumları göz önüne alarak ilerlemekteyiz. Eğitimin sadece bir çatı altında değil her alanda olması gerektiğine inanıyoruz. Çocuklarımızın ve ailelerinin sosyalleşmesi, birbirleriyle kaynaşıp paylaşması, bir gün de olsa hayatın farklı renklerini doyasıya yaşamaları için geleneksel hale getirdiğimiz ve bu alanda aynı işi yapan kurumlara örnek teşkil edebilecek geleneksel uçurtma şenliği gibi birçok sosyal etkinlikleri planlayarak Anamur’da hatta Türkiye’de ilklere imza atmış bulunmaktayız.

Bu süreçte ‘’Siz varsanız biz varız.’’diyerek el ele verip sabırla ilerleyeceğiz. Velilerimizin ve öğrencilerimizin bizi tercih ederek bize vermiş oldukları manevi destekle, her geçen gün yarınımızı bugünümüzden çok daha iyi hale getirmeyi misyonumuz olarak görmekteyiz. Anamed Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi umut olmaya devam ediyor.anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme035 anamurgündme036

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com