logo

Anamur Reklam

Anamur Adayı Kim olacak dedikodusu başladı

44430 Mart 2014′te yapılacak olan yerel seçimlerde hangi bölgeden kim aday olacak soruları yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı.

MHP’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Aday gösterilen Burhanettin Kocamaz’ın durumu kesinlik kazanırken gözler en yakın bölge olan Anamur’da MHP’nin Adayı kim olacak soruları ile kamuoyunda yoğun bir dedikodu meydana geldi.

Konu ile ilgili olarak edindiğimiz bilgilere göre Mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türenin Adaylığı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Burhanettin Kocamaz olmasının ardından MHP’nin Anamur Belediye Başkanlığı Adaylığına Mehmet Türe ile devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan MHP’ Anamur İlçe başkanlığından istifasını verip Anamur Belediye Başkanlığı A. Adaylığını açıklayan Ramazan Yalçın’ında kulislerde adının geçtiği alınan bilgiler arasında.

MHP Ankara İl Başkanlığı tarafından 29 Eylül Pazar günü saat 14.00’da Ankara Arena’da düzenlenecek “Üretken Belediyeciliğin Adayları” programında Kocamaz ve Sözlü’nün yanı sıra aralarında Büyükşehir adaylarının da bulunacağı 200’ün üzerinde adayın resmen açıklanması bekleniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com