logo

Anamur Reklam

ANAMUR ANADOLU LİSESİ 20. MEZUNLARINI VERDİ.

gündem010Anamur Anadolu Lisesi coşkulu bir mezuniyeti daha geride bıraktı.

Programın sunuculuğunu okul öğretmenlerinden Serol Gökkıyas ve Emel Odluyurt yaptılar.
Program Okul Müdürü Selahattin Uzan’ın açılış konuşmasında, 4 yıl önce kendilerine teslim edilen öğrencileri yetiştirerek tekrar teslim ettiklerini ifade ederek, “tüm öğrencilerimize LYS’de başarılar diliyoruz.” Dedi.
Anamur Anadolu Okulu Lisesinden 2016-2017 eğitim-öğretim yılında 137 öğrenci mezun oldu. Mezun olan öğrenciler arasında dönem  birincisi Pınar Tufan olurken, dönem 2.si Esma Sultan Uzan, dönem 3. sü ise Gamze Kara oldu.
Öğrencilere geleneksel olarak verilen altın ödüllerini Milli Eğitim Şube Müdürleri İlyas Mercan ve Alp Aslan verdi.
Daha sonra Okul Aile Birliğinden ayrılan Muzaffer Örs, Mustafa Şeker ve Hüseyin Aslan’ a okula katkılarından dolayı Okul Aile Birliği Başkanı Bünyamin Kozak ve Okul Müdürü Selahattin Uzan tarafından  plaket takdim edildi.
Okul öğretmenlerinden Nazan Akbulut, Murat Mutluer ve Fethiye Çetin’e yıl içerisinde yaptıkları farklı çalışmalar nedeniyle plaket verildi. Plaketleri Okul Müdür Başyardımcısı Celil Çimen ve Müdür Yardımcısı Hasan Tufan tarafından takdim edildi.
Mezun öğrenciler adına konuşmayı okulda görevli Bilgi ve İletişim Dersi öğretmeni Lütfiye Çolak yaptı.Öğrencilere mezuniyet plaketleri öğretmenler tarafından verildi.
Daha sonra müzik öğretmeni Gültekin Uzun yönetiminde öğrencilerden Barış Doğantepe, Arman Karakuş, Furkan Güçük  muhteşem bir konser verdiler.gündem008 gündem009 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com