logo

Anamur Reklam

Anamur Belediyespor Ali Haydar Durusoy’a Emanet

gündem008

Anamur Belediyespor’da kötü gidişattan dolayı Teknik Direktör Selahattin Şan kulüp yönetiminden izin isteyerek görevinden ayrılmasından sonra Anamur Belediyespor Ali Haydar Durusoy ile anlaşma sağladı.

30.10.2017 tarihinde Anamur Belediyespor Tesislerinde bir araya gelen yönetim ve teknik sorumlu Durusoy anlaşmaya vararak futbolcular ile tanıştı.

Konuşmasında Başkan Ahmet Türe, Selahattin hocamızla karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Kendisine bu zaman vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni hocamız Ali Haydar Durusoy hocamız ile artık temiz bir sayfa açarak galibiyet için uğraşacağız dedi.

Ali Haydar Durusoy disiplinli şekilde bir oyun anlayışım var daha önceleri Anamur Belediyespor’u biliyorum takip etmiştim artık var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz ve güzel sonuçlar alacağız dedi.

Teknik direktör, futbolcular ile tanıştıktan sonra Kulüp Başkanı Ahmet Türe, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kara, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Tanrıverdi ve Kulüp Müdür Özgür Beraç ile resim çekilen Ali Haydar Durusoy söz vererek Anamur Belediyespor’u siz yönetimin desteği ile laik yerlere çıkaracağım dedi._DSC0380 gündem001 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem009

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com