logo

Anamur Reklam

Anamur Belediyespor gücüne güç katmaya devam ediyor

gündem0012017-2018 sezonu için geçen günlerde 7 futbolcuya imza attıran Anamur Belediyespor transferlerine hız kesmeden devam ediyor.

Gece gündüz aralıksız yönetimi ile birlikte çalışan Başkan Ahmet Türe; Türkiye’yi tarayıp yetenekli ve karakterli futbolcuları Anamur Belediyespor’a kazandırmaya devam ediyor.

Daha önce defalarca şampiyonluk yaşayan Gökhan Karakum ve kardeşi Cemil Karakum’u renklerine bağlayan Anamur Belediyespor böylelikle gücüne güç katmaya devam ediyor.

Konuşmasında Başkan Türe her zaman hayalimin bir kupa maçı dahi olsa profesyonel lige çıkıp 4 büyüklerden biri ile Anamur Belediyespor’un maç yapması olacak bu hayalimde ekibim ve futbolcularım ile başaracağım.

Karakum kardeşler Anamur Belediyespor gibi bir köklü takımda ter akıtacaklarından mutluluk duyduklarını ve her zaman arma uğruna savaşacaklarını dile getirdi konuşmaların ardından imzalar atıldı.

İmza atılma sırasında Anamur Belediyespor’un başarılı teknik direktörü Selâhattin Şan ve Anamur Belediyespor Kulüp Müdürü Özgür Beraç’da vardı.

 

Gökhan KARAKUM ( Türkiye Kupası, Spor Toto 3. Lig, Spor Toto 2. Lig, Bal Ligi )

 

Cemil KARAKUM ( Türkiye Kupası, Spor Toto 3. Lig, Bal Ligi )gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com