logo

Anamur Reklam

Anamur Emniyet Müdürü Ercan Yılmaz TEKZENE hayırlı olsun ziyareti yaptı

anamurgündme013anamurgündme001

Anamur’da D-400 karayolu üzeri, Akdeniz Cami karşısında hizmete giren TEKZEN mağazasının resmi açılışında programları nedeniyle katılamayan Anamur İlçe Emniyet Müdürü Ercan Yılmaz bugün hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde 120 mağazasıyla hizmet veren 21 Ekim günü Anamur’da’da bir şubesinin resmi açılışını gerçekleştiren TEKZEN Anamur Şubesi mağazasına ziyaret gerçekleştiren Yılmaz’ı kapıda karşılayan Şube Müdürü Yavuz Altındiş, İş adamı Musa Şen ve sorumlu personeller ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Emniyet Müdürü Ercan Yılmaz, “Anamur’da aydınlatmadan, inşaata kadar birçok malzemeyi bünyesinde barındıran kurumsallaşmış bir şirketin bölgede hizmete girmesi Anamur adına hemde bölge adına büyük bir eksiği gidermiş oldu.  TEKZEN ve Anamur için hayırlı olsun “Dedi.  Kurumsal Kimliği ile Türkiye genelinde hizmet veren TEKZEN ‘in Anamur’a gelmesinde öncülük eden çaba gösteren İş adamı Musa Şen’ide tebrik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube müdürü Altındiş, “ TEKZENİN farkını kısa sürede Anamur fark etti. Bundan dolayıda çok memnunuz müşterilerimize en güzel hizmeti vermek için güzeli ne ise ona çalışıyoruz.  Diyerek memnuiyetini dile getirdi. Şirketin Vizyonu ve Misyonu konusunda Yılmaza bilgi veren Altın diş,  daha sonra Emniyet Müdürü Yılmaz’ı mağazayı gezdirerek ürünler hakkında bilgi verdi. İş adamı Musa Şen’de Emniyet Müdürü Ercan Yılmaz’ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com