logo

Anamur Reklam

ANAMUR ENMİYETİ ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINI ZİYARET ETTİ

anamurgündme013172. Yıldönümü nedeni ile bir dizi ziyaretler yapan Anamur İlçe Emniyet müdürlüğü kuruluşunun 172. yıldönümü nedeniyle Merkez camiinde şehitler için  Mevlid-i  Şerif okuttular.

Anamur Emniyet Müdürü M.Ercan Yılmaz, Emniyet Amiri Mevlüt Baran ve emniyet mensupları ilk ziyaretini Kaymakam Cengiz Cantürk’e yaptı.

 Daha sonra şehitlikleri, şehit ailelerini ve gazileri ziyaret eden Anamur Emniyet Müdür Yardımcısı Mevlüt Baran, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekibi ve polis memurları,  Ören,  Güngören ve Köprübaşı Mahallerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdiler.
Ören Mahallesinde 1997 yılında şehit olan Zeki Çulha´yı mezarı başında ziyaret edip dua okudular. Bu sırada Şehit eşinin mezarını ziyaret için İstanbul´dan gelen Serpil Çulha, polis meslektaşlarının eşi için dualar okuduğunu ve mezarının çiçeklerini suladığını görünce duygulu anlar yaşadı.
Buradan Güngörendeki  Şehit Yüksel Alçın´in mezarına geçen polisler, daha sonra Şehit Selçuk Baz´ın Köprübaşındaki ablasını ziyaret ettiler. Polisler temsili olarak ziyaret ettikleri şehit polislerin mezarları başında Anamurlu şehitler Abdullah Pınar, Ahmet Tor, Atanur Bal, Abdullah Çakar, Yüksel Alçın, Süleyman Bal, Serkan Angay, Oktay Duru, İbrahim Armut, Hüseyin Azar, Hakan Balta, Ahmet Gök ve Zeki Çulha  başta olmak üzere tüm şehitler için dualar okudular.anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012 anamurgündme014 anamurgündme015

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com