logo

Anamur Reklam

ANAMUR FİNAL ÖĞRENCİLERİNİN YGS BAŞARISI

anamurgündme001Anamur’da Eğitim Öğretime devam eden Özel Lider Final Temel Lisesi Öğrencileri YGS ‘deki büyük başarılarında aldıkları sıralamada Türkiye genelindeki Okullardan biride Anamur Lider Temel Lisesi oldu.

YGS’ de Türkiye genelindeki sıralamada 2798. sırada Yasin AYGAN, 11342.sırada Bestegül ÖZ,12533.Sırada Orhun Eren UYGUR,  aldıkları bu dereceleri ile büyük bir başarıya imza attılar.

Mutluluklarını Okul yönetimi ile paylaşan öğrenciler , “ Okulumuzda aldığımız eğitim öğretimde bizlere zaman saat olmaksızın destek veren Okul Yönetimimiz başta olmak üzere, Öğretmenlerimizin emeği büyük. Özel Lider Final Temel Lisesi Öğrencileri olarak çok mutluyuz” Dediler.

Özel Lider Final Temel Lisesi Kurum Müdürü Ethem Ziya Alıçlı öğrencilerin bu mutluluğu bizleri mutlu etti. Öğrencilerimizin bireysel ve kitlesel başarılarıyla kendilerini ve velileri Kurum yönetimimizi onurlandırdıklarını belirterek, “Bu başarının elde edilmesinde yoğun emek harcayan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimize daha büyük başarılara imza atacakları inancıyla başarılar diliyorum” dedi.

Özel Lider Final Temel Lisesi Kurucusu Serkan Topuz, Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Özlem Karcıda,  öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ettiler.

Konuşmaların ardından Öğrenciler ve Yönetim bu başarıyı ölümsüzleştirme adına çekilen hatıra fotoğrafı ile mutluluklarını böyle taçlandırdılar.anamurgündme002anamurgündme002anamurgündme004

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com