logo

Anamur Reklam

Anamur Final Temel Lisesi Müdürlüğüne Alıçlı getirildi

anamurgündme001Anamur’da Eğitim Öğretim sektöründe faaliyet gösteren Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Müdürlüğüne Yılların Tecrübesi Ethem Ziya Alıçlı getirildi.

Konu ile ilgili resmi görevine 31.03 2017’de başlayan Alıçlı ile yaptığımız görüşmede, Gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.; Okulumuz  öğrenci öğretmen veli ve çevremizde bulunan insanlarla bir aile oluşturma anlayışındadır.

Özel Lider Temel Lisesi ailesi olarak bu anlayışı geliştirmek, mutlu öğrenci, mutlu öğretmen, mutlu elemanların bir araya geldiği bir aile oluşturmaktır. Bu anlayış çerçevesinde her alanda örnek davranışlar sergileyen beğenilen bir eğitim kurumu olma anlayışıyla hareket etme amaçlamaktayım. En zor ve sıkıntılı anlarda karşılarındaki insanları anlayan, rahatlatan, moral veren sevecen güler yüzlü bir anlayışla hizmet eden insani değerlere saygılı karşısındaki insanları anlayan nesiler yetiştirmeyi amaçlıyoruz “Dedi.

Alıçlı sözlerinin devamında, Kurum olarak öncelikli hedefimiz eğitim öğretime verdiğimiz değeri bundan böyle burada Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi öğrencilerine  aktarmak öğretmen ,öğrenci ve veli işbirliği içinde başarılı bir Eğitim yılı  geçirmek öncelikli hedefimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Kurumumuz’da bulunan öğretmen öğrenci ve çalışanlarımızla bir aile bağı birlikteliği yaparak eğitim alanında öğrencilerimize başarı elde etmelerini sağlamak için hedefimiz başarılı çalışmalar yaparak Kurumumuza olan güveninize layık olmak için çalışacağız “Dedi.

Ethem Ziya Alıçlı Kimdir

Özel Lider Temel Lisesi Okul Müdürü Alıçlı 5 .Ocak 1981’de ilk görevine Kırşehirde başlamış. 16 Şubat 1987 yılında Anamur Ortaköy Ortaokulunda 9  Nisan  1992  tarihine kadar Müdürlük görevinden sonra 10  Nisan 1992 tarihinden 31. Ağustos 2010 tarihine kadar Anamur Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevinde bulunmuş. Bu tarihten 16 Şubat 2015 yılında Anamur Halk Eğitim Müdürlüğünde görev yaparak buradan 16 Şubat 2015 tarihinde Eğim dalında vermiş olduğu başarılı hizmetleri ile adından söz ettiren Alıçlı Emekliye ayrılmıştır.

Ancak Emeklilik hayatında  Eğitim Öğretimi hiçbir zaman bırakmayan Alıçlı Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Müdürlüğü görevine Kurum tarafından çağrılmasının ardından Eğitime yeniden dönen Yılların Tecrübesi Ethem Ziya Alıçlı burada  31.03 2017 tarihi itibarı ile Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Müdürlüğüne getirilerek görevine başlamıştır.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi olarak Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Müdürü Ethem Ziya Alıçlı’ya Hayırlı olmasını diler, başarılarının devamını dileriz.anamurgündme002

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com