logo

Anamur Reklam

Anamur Lider Temel Lisesi Eğitime start verdi

gündem0922017–2018 Eğitim Öğretim yılının açılmasına sayılı günler kala Anamur’da Eğitim öğretim faaliyeti verecek olan okullardan biri olan Anamur Lider Temel Lisesi geçtiğimiz 14 Ağustos tarihinde başladığı ücretsiz tanıtım derslerine ilgi büyük oldu.

9-10-11-12. sınıf ve mezunlara ücretsiz tanıtım dersi veren Anamur Lider Temel Lisesi Kurum müdürü Ethem Ziya Alıçlının öncülüğünde öğrenciler eğitim öğretim yılına merhaba dedi.

Yoğun bir katılımın olduğu ücretsiz tanıtım derslerinde tam kadro hazır olan Anamur Lider Temel Lisesi yeni eğitim öğretim yılında ders işleyecek öğrencilerin rahat ortamda ders çalışmaları için bina, içinde ve dışında yaptığı boya badana sıra yapım ve onarımlarının tamamlanarak ders işlemeye hazır olduğu gözlendi. Ücretsiz tanıtım dersi için kuruma gelen öğrencilerle tanışma kaynaşma ve bire bir görüşme yapan kurumun müdürü Ethem Ziya Alıçlı ve diğer öğretmen kadrosu 2017–2018 Eğitim Öğretim yılında mutlu öğrenci, mutlu öğretmen, mutlu elemanların bir araya geldiği bir aile oluşturmak öncelikli hedefleri olduğunun altını çizerek Bu anlayış çerçevesinde her alanda örnek davranışlar sergileyen beğenilen bir eğitim kurumu olma anlayışıyla öğrencilerimize eğitim vereceğiz.   Kadro olarak çıktıkları bu yolda Kurum olarak öncelikli hedefimiz eğitim öğretime verdiğimiz değeri Anamur Özel Lider Temel Lisesi öğrencilerine  aktaracağız. En zor ve sıkıntılı anlarda karşılarındaki insanları anlayan, rahatlatan, moral veren sevecen güler yüzlü bir anlayışla hizmet eden insani değerlere saygılı karşısındaki insanları anlayan nesiler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz başarılı çalışmalar yaparak Kurumumuzda eğitim alacak öğrencilerimize en iyisini aktararak Liderler yetiştirmektir” Dediler.

Diğer yandan ilçede binanın ön yüzüne asılan vatandaşlar tarafından dikkat çeken Anamur Özel Lider Temel Lisesi ve  AÇI  yayınlarının yer aldığı pankart öğrenci ve veliler tarafından büyük ilgi görüyor.gündem006gündem089 gündem090 gündem091 gündem093 gündem094

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com