logo

Anamur Reklam

Anamur Spora çivi gibi transferler

gündem001Yeni sezonda çalışmalarını sürdüren Anamur Belediyespor, sürpriz bir transfere imza attı. Yeşil beyazlıların transferini Anamur Belediye spor kulüp başkanı Ahmet Türe açıkladı.

Türe yaptığı açıklamada, “Mersin Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Anamur Belediyespor, Metehan Canav ile Samir İbrahimov’la bir yıllık anlaşma imzaladı.

Alanyaspor’un alt yapısından yetişen ve birçok kulüpte profesyonel futbol hayatını sürdüren Metehan Cavan ile Ladik Belediyespor’da oynayan Azeri futbolcu Samir İbrahimov’la anlaştıklarını belirtti.

Cavan ile İbrahimov’un birçok profesyonel futbol takımlarında oynadığını vurgulayan Türe, “Bundan sonra Metehan Cavan ve Samir İbrahimov takımımızda mücadele edecek. Cavan ve İbrahimov hem takımımızın yeni sezonda 3. ligine çıkmasında özveri gösterecek, hem de kulübümüzün alt yapısından yetişecek gençlerimize örnek bir çalışma sergileyecek. Bir iki oyuncu daha alacağız. Hem bu seneyi hem de bir sonraki seneyi düşünerek hamleler yapıyoruz.” dedi.

Metehan Cavan orta saha, Samir İbrahimov ise ön libero mevkilerinde oynuyor.

TRANSFER SONRASI KALECİYE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Anamur Belediye  Sporun başarılı kalecisi Ayhan Güzele sürpriz bir doğum günüde hazırlayan kulüp başkanı Ahmet Türe ve takım arkadaşlar pastayı saha içinde keserek Güzel’e ömür boyu mutluluklar dilediler.gündem002 gündem003

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com