logo

Anamur Reklam

ANAMUR TÜRKAV YÖNETİMİNDEN “GÜMÜŞ KOLEJİNE” ANLAMLI ZİYARET

gündem002    TÜRKAV Anamur Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gümüş ve Yönetim Kurulu üyeleri “ÖZEL GÜMÜŞ KOLEJ’ini “ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili düşüncelerini gazetemize yazılı bir açıklama yaparak içindeki duygu ve düşünceleri aktaran Yönetim şu ifadelere yer verdi.

AÇIKLAMA

ANAMUR ŞUBESİ Yön. Krl.Üyeleri olarak 24.11.2017 Cuma günü saat 16:00′da Yaz boyu hummalı bir çalışma temposuyla güzel ilçemiz Anamur’a kazandırılan “ÖZEL GÜMÜŞ KOLEJ’ini “ziyaret ettik.

Ziyaretimizin 24 Kasım 2017 ÖĞRETMENLER GÜNÜ ile de bütünleşmiş olması ziyaretimize ayrı bir anlam kattı.

Bu vesileyle de “GÜMÜŞ KOLEJİ”NİN saygın ve değerli öğretmenlerinin “Öğretmenler Gününü”Okul Müdürümüz Necdet ÜNAL ve Md. Yrd. Tuba GÜMÜŞ’ün nezdinde kutladık. Gönül ister diki Öğretmenlerimizle yüz yüze görüşmek fakat ziyaretimizin acil ve geç saate olması buna imkan vermedi. olsun diyoruz onlar bizim için değerli ve her biri gönüllerimizin öğretmeni. Sohbetimizin devam eden bölümünde: Çalışmalarının nasıl gittiğini sorduğumuzda aldığımız cevap yüreklerimize su serpmişti.

Okul Müdürümüz Necdet hocam, Kendileri için Eğitimin önemli olduğunu, her şey ihmal edilebilir ama eğitimin asla ihmale gelmeyeceğini eğer edilirse eğitimsizlikten kaynaklanan acı sonuçlarla karşılaşmamızın kaçınılmaz olacağını vurguladılar.

Md yrd. Tuba hanımda tebessüm eden yüzüyle “Milli Eğitimin daha da ileriye taşınması “Eğitimde nitelikli”olmaktan geçer burada bunun mücadelesini veriyoruz diyerek adeta her iki öğretmenimizde; bir iki cümleyle her şeyi özetliyorlardı

Bizlerde TÜRKAV Anamur Şubesi olarak bu Milletin Öğretmenlerimize çok şey borçlu olduğunu,

ÇÜNKÜ;Karşılıksız seven,sürekli kendisinden veren ve verdiğinin karşılığında breysel anlamda beklentisi olmayan insanlar Öğretmenlerdir.Hz Ali’nin de”Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” sözü öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu ortaya koyuyor.onlar başlarımızın tacı bir ömür onların yoluna kurban oluruz diyerek çalışmalarında başarılar diledik.

Sıcak ve Samimi sohbetimiz Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu 11 Kasım 1928′de kendisine “BAŞÖĞRETMEN”Ünvanı verilen Atamızın portresini Odasındaki en müstesna yerine asılmak üzere, Müdürümüz Necdet ÜNAL bey’e hediye etmemizle,

Okulumuzun kurucularından A.Kadir GÜMÜŞ’ BEYE de vakfımıza 2015-2016 yıllarındaki yapmış olduğu hizmetlerin ve beraberliğimizin anısına yön.krl.arkadaşlarımızla birlikte plaket takdiminde bulunmamızla sona erdi.

Kısaca: Gayet sıcak ve samimi bir karşılamaydı. Türkav ailesi olarak “Gümüş Koleji”nin bütün çalışanlarına başarılar diliyoruz

 

ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN!

TÜRKAV ANAMUR ŞUBE

BAŞKAN VE
YÖNETİM KURULUgündem001 gündem003 gündem004 gündem005

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com