logo

Anamur Reklam

ANAMURDA ÖNEMLİ BİR PROJE DAHA BUGÜN AÇILIYOR

anamurgündme024

Anamur Belediyesi Kardeş Kentler Parkı 29 Nisan 2017 Cumartesi saat 16.00’da günü açılıyor.

Kasım ayında yapımına başlanan Güzelyurt Mahallesi Akın Camii karşısında 6.000 metrekarelik alanda bulunan Kardeş Kentler Parkı 29 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 16.00’da açılıyor.

Azerbeycan-Şemkir, Almanya-Bingen ve Kıbrıs-Girne şehirlerini temsilen alanlar bulunuyor, pergolalar, oturma bankları, yürüyüş yolu, 32 araçlık otopark, çocuk parkı, fitnes parkı ve kardeş kentler kafeteryası ve yeşil alanlar ile Kardeş Kentler Parkı 29 Nisan cumartesi günü saat 16.00’da açılış töreni ile açılacak. Açılış törenine Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Şemkir ve Bingen’den temsilciler katılacak. Törende ayrıca ikramlar, Mersin Devlet Opera ve Bale Sanatçıları’nın konseri ve Türk Halk Müziği Korosu konseri olacak.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Anamur’un yeni bir sosyal alana ve yeşil alana kavuştuğunu belirterek Kardeş Kentler Parkı’nın Anamur’a hayırlı olmasını diledi. Başkan Mehmet Türe Bahçelievler Parkı ve Spol Alanı, Köşekbükü Mağarası ve Sosyal Tesisler, 2 Yeni Düğün ve Toplantı Salonu, Burhanettin Kocamaz Tenis Kortları projelerinde önümüzdeki aylarda hizmete açılacağını söyledi. Başkan Türe, Kardeş Kentler Parkı açılışına tüm Anamur halkını davet etti.anamurgündme022 anamurgündme023 anamurgündme025 anamurgündme026

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com