logo

Anamur Reklam
10 Temmuz 2018

Anamur’da otel açılışı

10 Temmuz 20181014Ankaralı iş adamları Yusuf Ziya Çağdaş ve Hasan Gelir tarafından işletilecek otelin açılışını geçtiğimiz Cumartesi günü Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu yaptı.
Açılışta konuşan Kaymakam Kurdoğlu, “Kültürel ve coğrafi olarak Türkiye’nin en nadide köşelerinden birisi olan Anamurumuz işlenmeye hazır bir elmas gibi. Anamur’a yatırım yapacak, hizmet edecek ve katkı sağlayacak insanları bekliyoruz. İki arkadaşımız Ankara’dan gelip burada turizm sektörüne katkı sağlayacak bir tesisi halkın hizmetine sunuyor. Onlara başarılar diliyorum. İşleri hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Açılışta söz alan Anamur Turizm ve Kültür Derneği (ANTUDER) Başkanı Fatih Şen; “Yeni düzenlemenin ardından tekrar halkın hizmetine giren Grand Hermes Otel Anamur turizmine büyük katkı sağlayacak. Yatırımlarını ilçeye yapan işadamlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Açılış törenine; Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, ANTUDER Başkanı Fatih Şen, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, Ünlüselek Hotel ve Restaurant işletmecisi Uzay Ünlüselek, Ankaralı iş adamları Yusuf Ziya Çağdaş ve Hasan Gelir ile davetliler katıldı.
Katılımcılar oteli gezmesinin ardından tören sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com