logo

Anamur Reklam

Anamurlu şairin kitaplarına yoğun ilgi

Anamurlu şair ve yazar Orhan Oktar, geçtiğimiz günlerde yayımladığı iki kitabını Tarım ve Gıda Fuarı’nda okuyucularla buluşturdu.
Genç yazar Orhan Oktar, fuarda oluşturduğu stantta kitaplarını imzaladı. Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin ve Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’a da kitaplarını imzalayan Oktar, gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.
Birçok şairin şiirlerinden oluşan “Mürekkebin Son Demleri” adlı antoloji kitabı ile kendisinin kaleme aldığı hikayeler ve şiirlerden oluşan “Bir Zamanlar Ben de Sevmiştim” adlı kitaplarını okuyucuların beğenisine sunan Oktar, “Kitaplarımı okuyanların olumlu değerlendirmeleri beni çok memnun etti ve motivasyonumu arttırdı. Bir sonraki kitabım için hazırlıklara baladım. Hedefim yazın dünyasında kalıcı olabilmek ve değerli eserler ortaya çıkarmak. Bana destek veren hemşerilerime teşekkür ediyorum ” dedi.
ORHAN OKTAR KİMDİR?
1996 yılında Anamur’da doğan Orhan Oktar, ilk ve orta öğretimini Çeltikçi Okulu’nda liseyi de Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Artvin Çoruh Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden mezun olan Oktar, öğretmenlik yapıyor. Lise yıllarında şiire ilgi duyan Oktar, daha sonra şiir yazmaya başladı. Şiirlerini denemelerle zenginleştirerek “Bir zamanlar ben de sevmiştim” kitabını yazdı ve okuyuculara sundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com