logo

Anamur Reklam

ANAMURLU ŞİMŞEK VATAN TV’DE ANAMUR MUZUNU ANLATTI

66Anamur ve Bozyazı’da yaptığı başarılı müzik çalışmalarıyla adını duyuran Kemal Şimşek, hafta sonunda Vatan TV’de ünlü oyun havaları üstadı Ramazan Çelik’in sunduğu canlı yayına konuk oldu.

Ramazan Çelik’in ‘Anamur Muzu gibisin’ esprisiyle karşıladığı Kemal Şimşek, Anamur ve Taşeli yöresinin ünlü türkülerini seslendirdi.

Şimşek, canlı yayında kendisine destek veren ve sponsor olan başta Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe olmak üzere sponsorlara teşekkür etti.

‘Anamur Yolları’ türküsü başta olmak üzere sevilen Anamur yöresi türkülerini seslendiren Şimşek, kişiliği ve sanatçılığıyla ünlü sanatçı Ramazan Çelik’ten övgü aldı. Çelik, Anamur’u Kemal Şimşek sayesinde tanıdığını ve muzu ile ünlü Anamur’u tanımaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Şimşek’in canlı yayın performansı izleyicilerden büyük beğeni kazanırken, mali ve mesaj atan çok sayıda Anamurlu ve Bozyazılı vatandaş, Şimşek’ten ünlü yöresele türküleri seslendirmesini istedi.

Şimşek, Anamur Gündem Gazetesi’nin isteğini de yerine getirdiği canlı yayında, kendisine destek verenlere ve basına teşekkür etti.Untitled-1

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com