logo

Anamur Reklam

Anamur’un yeni emniyet müdürü Mehmet Güngör görevine başladı

gündem006Mersin Deniz  Limanı Şube Müdürlüğü görevinden Anamur´a tayin edilen 3. Sınıf emniyet Müdürü Mehmet Güngör  Emniyet Müdürlüğü binası önünde Emniyet Amiri Mevlüt Baran, Komiser Baş Polisler ve emniyet görevli polis memurları tarafından karşılandı.

Polis Akademisi mezunu olan Güngör Gaziantep´te meslek hayatına başlayarak 8 yıllık görevinin ardından 4 yıllık doğu görevini Batmanda tamamlayan Mehmet Güngör, Mersin İl Emniyet Müdürlüğünde 8 yıldır görev yapıyordu. Toplum Destekli Polis olarak uzun süre hizmet veren Göngör´ün görev yaptığı yerlerde  emniyet birimi içinde olduğu kadar basın ve vatandaşla yakın diyalogu ile bilinen Emniyet Müdürü Mehmet Güngör,

Yeni görev yeri Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü koltuğuna oturarak makamında ziyaretçileri kabul ediyor.

Göreve başlaması ile birlikte ilk olarak17 merkez mahallesi muhtarı ile  toplantı yaparak tanışma ve fikir alış verişinde bulunarak birlikte hareket ederek İlçemizi daha huzurlu ve güvenli hale getirmek için  hep bitlikte hareket etmemiz Anamur’un yararına olacaktır “dedi.

Görev süresi içerisinde en büyük önem verdiği konunun, vatandaşın kendisini huzur ve güven de hissetmesi olduğunun altını çizen Güngör, Bu güne kadar bütün çalışmalarını ve planlarını bu tema üzerinde oluşturduğunu “Gördüğüm kadarı ile Anamur insanı sıcakkanlı ve samimi insanlar. İstatistiklere baktığımda da Anamur´un sakin bir yer olduğunu gördüm.  Bundan sonra da İnşallah bu sakin ve huzurlu ortamı yaratmaya devam edeceğiz. Yaşadığımız yeri  daha güvenli  bir yer haline getirmek için vatandaşımızla hep birlikte hareket etmemiz gerekir.

Özellikle vatandaşın tanık oldukları olayları 155´e anında bildirmelerini isteyen Güngör Olayları ihbar eden vatandaşların hiçbir şekilde deşifre edilmeyeceğini ve  tanıklık için mecbur tutulmayacağının güvencesini verdi.

Ziyaretçilerini kabul eden Yeni Emniyet Müdürü Mehmet Güngör’e Anamur Gündem Gazetesi Ailesi olarak hoş geldiniz der İşlerinde kolaylıklar dileriz.gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem007

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com