logo

Anamur Reklam

ANTİK SANAT GALERİSİ BİNGEN VE GİRNE KARDEŞ KENTLERİ AĞIRLADI

anamurgündme047

Anamur’da sanata ve kültüre önem veren her hafta ayrı konuklar ile ayrı ayrı sohbetler düzenleyen Antik Sanat Galerisi Bahar Asil Doğan Çifti’nin bu haftaki konukları Bingen ve Girne kardeş kentlerin temsilcileri oldu.

Anamur’da bugün açılışı gerçekleşecek Kardeş Kentler parkı için İlçeye gelen konukları ağırlayan galeride hoş sohbet ve söyleşi yapıldı.

35 kişilik bir gurubu ağırlayan Sanat galerisi işletmecileri Bahar Asil Doğan Çifti misafirperverlikleri ile göz doldurdular.

Kültür derneği başkanı Yaşar Alıcı’nın söyleşi programını dinleyen konuklar karşılıklı sohbet etme imkanı yakaladılar.

Katılımın yoğun olduğu toplantının sonunda Antik Sanat Galerisi Bahar Asil Doğan Çifti yörenin ikramları ile konuklara unutulmaz bir gün yaşattılar.

Program sonunda  bir teşekkür konuşması yapan Antik Sanat Galerisi Bahar Asil Doğan Çifti, “Kültürel değerlerimizin özüdür kardeşlik ve misafirperverlik. Kültürel değerlerimizdeki benzerlikleri ve sanatsal mirasları taşıyacağız gelecek nesillere… Sanat insanlık ve dostluk için anlamlı ise dostluk vardır gelecek vardır. Tüm destekleyenlere sonsuz teşekkürler… kardeş şehir parkı tüm Anamurlulara hayırlı olsun. Bingen ve girneden misafirlerimize de çok teşekkürler.anamurgündme043 anamurgündme045 anamurgündme046 anamurgündme047 anamurgündme049 anamurgündme050 anamurgündme052 anamurgündme053 anamurgündme054

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com