logo

Anamur Reklam

ANTSO Başkanı Torunoğlu, güven tazeledi

16 Nisan 2018020Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Başkanı Ferudun Torunoğlu organ seçimlerinin ardından toplanan yönetim kurulu tarafından tekrar başkanlığa seçildi.

ANTSO’dan yapılan yazılı açıklamada, başkan yardımcılıklarına Abdullah Fahrettin Öztürk, Sadet Tuna, muhasip üyeliğe Mustafa Umut Yılmaz seçilirken, diğer yönetim kurulu üyeleri de Mehmet Göksu, Adem Şen ve Hüseyin Deniz’den oluştu.

Oda Meclisi Başkanlığı’na Mehmet Yılmaz, Başkan Yardımcılıklarına Ayhan Şen ve Hüsnü Ceren ile Katip Üyeliğe de Mesut Aydın getirildi.

Oda Meclisi üyeleri de Kaan Ceren,  Erkut Ahmet Karan, Ertuğrul Oğuz, Bayazıt Döner, Ali Güven, Bülent Özgeriş, Agah Emin Çilingir, Mustafa Yıldız, Mehmet Uzay Ünlüselek, İbrahim Fatih Öğür, Ersin Körhasanoğulları, Yener Fazlıoğlu ve Muhammet Daşcı’dan ouştu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu, yeni dört yıllık görevin hayırlı olması dileğinde bulunarak, dört yıllık görev süresinin bitmesinden sonra yapılacak olan oda seçimlerinde hiçbir şekilde görev almayacağını, aday olmayacağını ve bu dönemin son görev dönemi olduğunu açıkladı.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com