logo

Anamur Reklam

ANTSO –KOSGEB-VE İŞKUR YENİ GİRİŞİMCİLER İÇİN KOLLARI SIVADI

anamurgündme001

 

Anamur Ticaret ve Sanayi Odasının sürekli olarak üstünde durduğu yeni girişimcilik eğitimi kursu için ilk etap bugün ANTSO toplantı salonunda başladı.

ANTSO -KOSGEB ve İŞ KUR, Müdürlüğü, işbirliği ile 25 kişinin katılımı ile Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda başlayan ve 4 gün sürecek girişimcilik eğitimi, kursu  Anamur Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Gaye Onan Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Torunoğlu, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertlerinde katıldığı toplam 4 gün (32)  saat sürecek olan eğitim öncesinde, iş kurmak isteyen 25 girişimci kursiyerler bugün ilk önerilerini aldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Torunoğlu, “Girişimci adaylarına yol gösteren ve Anamur’da düzenlediğimiz kurslara olan ilginin yoğunluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tüm kursiyerlerimizin kısa zamanda iş planları hayata geçireceklerine ve Anamur’da yeni ve başarılı işletmelerin çoğalacağına inanıyorum”Dedi. Torunoğlu; ‘Eğitimlere katılan girişimci adayları, önlerine koydukları hedefe ulaşmak için çaba göstermeli ve aynı işi yapmamalıdır.

Kendini geliştirmek için iyi araştırın ve sosyal medyadan yararlanın, yaratıcılığınızı öne çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Kursiyerlerimize hayırlı olsun diyerek başarılar diledi.
Girişimci adaylarına bilgilendirme eğitimi verecek olan Gaye Onan ise, “Girişimci adaylara, iş kurma ve yürütme konuların da bilgi ve beceriler, bu süreçte başarılı bir işletmeye sahip olmalarını sağlayacak; kendi rol ve sorumluluklarını vurgulamaya yönelik bilgiler verdi.anamurgündme002

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com