logo

Anamur Reklam

ANTSO’da seçim

24 Mart 2018045Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Meslek Komitesi seçimleri 01 Nisan 2018  Pazar günü yapılacak.

ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı ile oda organ seçimleri konusunda yaptıkları yazışmalar sonucunda seçim tarihinin 1 Nisan 2018 Pazar günü olarak belirlendiğini bildirdi.

Oda hizmet binasında yapılacak seçimler için prosedürün işlemeye başladığını belirten Torunoğlu, 11 meslek komitesi için yapılacak seçimlerde oy verme işleminin saat 10.00’da başlayıp 17.00’da sona ereceğini hatırlatarak üyelere oylarını kullanma çağrısı yaptı.

Anamur Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Alpay Yalçın atandı.

Anamur’a İzmir’den tayin olan düzenlediği basın toplantısında ilçedeki gençlik ve spor hizmetleri ile ilgili önerilere açık olduğunu söyledi.

Yapacakları çalışmalarda kulüpler ve kurumların desteğini beklediklerini ifade eden Yalçın, “İlçedeki kurumlar, spor kulüpleri ve basın kuruluşları ile görüş alışverişi içerisinde bulunmak ve sürekli diyalog kurmak istiyoruz. Hep birlikte gençlik hizmetleri ve sporu daha iyi bir noktaya taşımak için çalışacağız. İlçede bulunan iki futbol takımının maçlarını oynadığı stadyumda iyileştirme çalışması yapacağız” dedi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com