logo

Anamur Reklam

ANTSO’DAN 13 NİSANDA DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin Koordinasyonunda ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri’ düzenliyor.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası ‘ANTSO’ Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Torunoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘Ekonomi Bakanlığımız ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin Koordinasyonunda, Odamızın ev sahipliğinde, Odamız Konferans salonunda, Ekonomi Bakanlığı Uzmanları tarafından 13 Nisan Perşembe günü 09.00 ile 12.15 saatleri arasında  ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri’ yapılacaktır.
Odamızın ısrarlı taleplerine istinaden Konferans Salonumuzda yapılacak olan, Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerinde,  Ekonomi Bakanlığımız  İhracat Genel Müdürlüğü Dış Ticaret  Uzmanları Hıfzı Oğuz  Korkmaz ve  Harun Koçak tarafından önemli bilgilendirmeler  yapılacaktır.
Anamur ve Bozyazı İlçelerimizde  faaliyet gösteren İhracatta sağlanan  Devlet  Yardımları  ve İhracat imkanları konularında  bilgi sahibi olmak isteyen  üyelerimiz için önemli olan bu bilgilendirme  toplantısına  katılımlarını bekliyoruz’ ifadelerine yer verdi.

SEMİNER PROGRAMI ŞÖYLE:

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

13 NİSAN 2017 (Perşembe) – ANAMUR (MERSİN)

09.00 – 09.30  Kayıt ve Açılış

09.30 – 11.00  İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları- Hıfzı Oğuz KORKMAZ -Ekonomi Bakanlığı-İhracat Genel Müdürlüğü-Dış Ticaret Uzmanı

11.00 – 11.15  Ara

11.15 – 12.15  Ülke Masaları – Birleşik Arap Emirlikleri ve Lübnan Pazarına İhracat

İmkanları  – Harun KOÇAK – Ekonomi Bakanlığı-İhracat Genel

Müdürlüğü -Dış Ticaret Uzmanı

 

Seminer Yeri:  Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Göktaş Mahallesi

Fahri Görgülü Caddesi  No: 9/A    Anamur/Mersin

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com