logo

Anamur Reklam

ANTSO’DAN BOZYAZI OKULLARINA EŞOFMAN

gündem004Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkanı Ferudun Torunoğlu Bozyazı da ki 132 okula 132 adet eşofman dağıtımı yaptı. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Ferudun Torunoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Yılmaz, Hüseyin Deniz, Ayhan Şen, Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taştan´ı makamında ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdiler. Torunoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin´in öncülüğünde 132 öğrenciye verilmek üzere 132 okul müdürüne eşofmanlar teslim edildi.
Bozyazı Kaymakamı Hayati Taştan Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu ve ekibine eğitime verdikleri bu destekten dolayı teşekkür etti.  Kaymakam Hayatı Taştan´ı geldiği günden bu yana takip ettiğini ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle Bozyazı için büyük bir şans olduğunu kaydeden ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, Kaymakam Taştan´ı tebrik etti ve her zaman yanında olduklarını söyledi.
Torunoğlu; “Anamur ve Bozyazı olarak biz her zaman et ve tırnak gibiyiz. Değerli öğrencilerimizin 2017/2018 Eğitim ve Öğretim yılınızın daha verimli geçmesini temenni eder, başarılar dilerim.”dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com