logo

Anamur Reklam

Arıdeniz, güven tazeledi

CHP Bozyazı İlçe Başkanı Baykal Arıdeniz, olağan kongrede güven tazeledi.
Bozyazı İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Divan Başkanlığına Av. Emrah Oğul’un katip üyeliklere ise Ahmet Yılmaz ve Melisa Yalçın’ın seçilmesinin ardından konuşmalara geçildi. CHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Alıçlı, yaptığı konuşmasında partinin büyümesi ve iktidara gelebilmesi için bazı önerilerde bulundu. Seçilecek yeni başkan ve yönetimine ise başarılar diledi.
İlçe Başkanı Baykal Arıdeniz, ilçe kongresine katılan katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında partililerin 7 ay önce verdiği yetki ile göreve geldiğini ve bu süre içerisinde yönetimi ile birlikte partiye ve partililere yakışır çalışmalar yaptıklarını söyledi. Arıdeniz, “Parti içi bayrak yarışına çıkarken umut ve değişim söylemi ile hoşgörü içerisinde birleştirici ve kucaklayıcı olacağımızın sözünü verdik. Bu sözümüzün hep arkasında olacağız. Kısa sürede birlikte çok işler yaptık. Partililerimize ve halkımıza umut olduk, heyecan ve güven verdik. Dürüst, adil, şeffaf, ayırımcılık yapmayan, hesap veren ve ortak akılı esas alan bir yönetim anlayışı ile yöneticilik yaptık. Bu anlayışımızdan taviz vermeden partimizin başarısı için mücadele edeceğiz. Partimizin ilçemizde oyunu nasıl arttırırız, halkımızı partimize nasıl çekeriz bunun çalışmasını yapacağız” dedi.
ARIDENİZ, “PARTİMİN BİR NEFERİ OLARAK, PARTİMİN VE SİZLERİN HİZMETKARI OLACAĞIM”
Partinin başarısı için göreve geldikleri günden itibaren çalışmalara başladıklarını ve bunu devam ettireceklerini belirten Arıdeniz, “Bu süreçte çok güzel işlere imza attık. Amacımız partimizi ilçemizde ve genelde iktidara taşımak. Bu doğrultuda parti içi dinamikleri, başta üyelerimiz olmak üzere kadın kolları, gençlik kollarını ve seçmenleri harekete geçirmek olacaktır. Her Cumhuriyet Halk Partili üyelik bilincine göre hareket etmeli ve her ortamda parti ilkelerini savunabilmeli, parti politikalarını anlatabilmelidir. Değerli yol arkadaşlarım, çıktığımız bu onurlu şerefli yolda partimin bir neferi olarak partimin ve sizlerin hizmetkarı olacağım. Sizlere de sözüm iki dönem bu görevi başarılı bir şekilde yapacağım. İlk seçimde de oyumuzu ciddi şekilde arttırmak olacaktır. İki dönem sonra bu değerli bayrağı layıkıyla yapacak bir arkadaşımıza teslim edeceğiz. Sizlerin desteğini istiyorum, birlikte oldukça her şey çok güzel olacak. Tüm partililerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kongre, faaliyet ve mali raporların okunup ibra edilmesinin ardından seçimlerle devam etti. Tek liste halinde gidilen CHP ilçe kongresinde mevcut Başkan Baykal Arıdeniz, 67 delegenin 64 oyunu alarak tekrar başkanlığa seçildi.
CHP Bozyazı İlçe Başkanlığına seçilen Baykal Arıdeniz’in yönetimi ise şöyle oluştu : Ümmü Akı, Salim Arı, Şenol Aysan,Halil Bahar, Sevim Binicier, Şevket Doğan, Okay Güğül, Birgül Çimen Kara, Levent Kılıç, Nesim Topukçu, Sezay Ulutaş ve Hüseyin Yağ. Bozyazı’yı CHP İl Kongresinde temsil edecek il delegeliklerine ise Hasan Akı, Muttalip Aşman, Osman Kurt, Gökhan Arıdeniz, Mustafa Çevik ve Deniz Doğan seçildiler.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com