logo

Anamur Reklam

AŞKLARINI NOKTALADILAR…

anamurgündme001anamurgündme005Anamur’da Desti Bilgisayar işletme sahiplerinden prensler kadar yakışıklı Sercan Koç görkemli bir düğünle hayatını aşık olduğu Nasibe-Ali çiftinin prensesler kadar güzel kızı Sevda Özden ile hayatını birleştirdi.

İskele Yalıevleri Mahallesi Kaan Düğün Salonunda gerçekleşen çifti düğününde eş dost hısım akraba ve sevenleri yalnız bırakmadı. Düğüne katılamayan Anamur Kaymakamı Cantür’ün telgrafı okundu.

Yüzlerce davetlinin katıldı bu görkemli düğünde “Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.” Yazılı davetiyelerinde olduğu gibi sevenleri çiftleri biran bile yalnız bırakmadı.

Gelin ve damadın heyecanlı olduğu gözlenen merasimde gelin ve damadı yalnız bırakmayan davetliler gönüllerince eğlenmenin tadını çıkardılar.

Küçükderya ve ekibinin eşliğinde sahne alan genç çiftler ardından ilk danslarını yaparak gelin güzelliği ile damat şıklığı ile dikkatlerden kaçmadı.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde her iki aileninde yakınları konukları ile bir bir ilgilenerek ev sahipliklerini yaptılar. Gecenin geç saatlerine kadar vur patlasın çal oynasın eğlenen davetliler çifte mutluluklar dilediler.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi Ailesi olarak genç çiftlere bir ömür mutluluklar diler her şeyin gönüllerince olmasını temenni ederiz. MUTLULUKLAR ARKADAŞLAR…anamurgündme004 anamurgündme007 anamurgündme012 anamurgündme013anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme006 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme014 anamurgündme015 anamurgündme016 anamurgündme017 anamurgündme018 anamurgündme019 anamurgündme020 anamurgündme021

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com