logo

Anamur Reklam

Aslan; “ Ülkemin istikbali için Hedef 2019–2023–2071”

gündem001Bugün gerçekleşek Ak Parti Anamur İlçe kongresine saatler kala gazetemize bir açıklama yapan Kurucu eski ilçe başkanı Şinasi Aslan Ülkemin İstikbali için Genel Merkezimizin arkasındayız birlik ve beraberliğimize devam edeceğiz.

Ak Parti Anamur İlçe 6. Olağan kongresinde yarışacak olan her iki adayada hayırlı olmasını dileyerek seçilecek arkadaşımıza başarılar dilerim sözleri başladığı açıklamasında şunları söyledi.

Birlik ve beraberliğimizin dün olduğu gibi bugünde aynı duygu ve düşüncelerimle “Cumhurbaşkanımız Reisimiz Sayın Recep Tayip Erdoğan öncülüğünde, Hedefin 2019 – 2023 ve 2071 yılı olan bu kutlu yürüyüşte Genel Merkezimizin ve İl ilçe Teşkilatımızın her daim yanlarında olduğumu belirtmek isterim. Genel Merkez Odaklı yapılan bütün çalışmaların arkasında dimdik durduk yine durmaya devam ederiz. Zamanın bölünme değil bütünleşme zamanı olduğunu, birlik ve beraberliğimizin daim olması gerektiğini davasına inanmış kişilerin en ufak bir hatada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan zarar vereceğinin altını çizmek isterim.

Bu duygu ve düşüncülerimle ilçemizde gerçekleşen olan Partimizin Anamur İlçe 6. Olağan kongresinde kişisel menfaatleri bir tarafa bırakarak, kırgınlıkları küskünlükleri bir kenara bırakarak birlik beraberlik içerisinde ilçe kongresine her partilinin destek vermesini ve dostluk içerisinde kongrenin yapılmasını kavga , döğüş,  mevki makam değil, Ülkemizin çıkarları hedefleri doğrultusunda Genel Merkezimizin emrinde olduğumuzu kişi odaklı değil merkez odaklı düşüncelerle hareket edilmesi gerektiğini belirterek her iki adayımızda tekrara hayırlı olmasını dilerim “Dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com