logo

Anamur Reklam

BAŞKAN AHMET ÇETİN 7 YILIN HESABINI VERDİ YENİDEN DESTEK İSTEDİ

gündem001Başkanlığını yürüttüğü Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na 2010 yılında göreve gelen Oda Başkanı Ahmet Çetin7 yıllık hizmet bilânçosunu ana başlıklar halinde açıklayarak Şubat ayında yapılacak Oda Başkanlık Seçimi kongresi için Esnaflardan yeniden destek istedi.

Konu ile ilgili gazetemize yazılı bir açıklama yapan Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Çetin yönetim kurulu üyelerimizle Yine yeniden sizinle birlikte bu yolda Siz esnaflarımızda uygun görürse Esnafın sesi olmaya devam edeceğiz. Desteklerinize talibiz Dedi.

Görevde bulunduğu 7 yıllık süreci ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer veren Çetin Sözlerine şöyle devam etti.

AÇIKLAMA:

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim kurulu olarak 2010 yılında göreve geldik . Göreve geldiğimiz günden itibaren esnaflarımıza ve Anamur Halkına faydalı olabilecek çalışmalar başlattık. Düğün ve cenazelerde kullanılması için masa ve sandalye aldık.

Engelli vatandaşlarımıza yardımcı olmak için derneklerle sürekli irtibat halinde olduk . Bütçemiz elverdiği kadar maddi manevi yardımlarda bulunduk. İhtiyaç sahiplerine akülü araba aldık.

Yine bütçemiz elverdiği sürece esnaflarımızın üniversite kazanan ve okuyan çocuklarına maddi yardımlarda bulunduk.

Esnaflarımızın fuar ve seminerlere katılımını sağladık

Sosyal güvenlik kurumu (SGK) yeni yerine taşınırken birçok giderlerini odamız tarafından karşıladık.

SGK tarafında boşaltılan binanın Anamur Halkının ve esnaflarımızın ihtiyacı olan iş-kur hizmet binası olarak açılması için çalışmalarımızı başlattık ve Anamur İş-kur Hizmet binasının kurulmasını sağladık, İş-kur Hizmet binasının esnafımıza ve halkımıza faydası herkesçe bilinmektedir. İş- kur’un Anamur’a açılmasıyla birçok esnafımız iş-kur aracılığı ile eleman temin etmiştir, bu elemanların maaşlarını bir müddet iş-kur dan aldığını herkes bilmektedir. İş-kurla dönem dönem girişimcilik kursları açtık KOSGEB ‘ten birçok esnafımız kredi kullanmıştır.

Birçok kamu kuruluşları ile ortak projelere katılım sağladık. Esnaflarımız en güzel şekilde temsil edildi. 2013 yılında odamıza alınan cenaze nakil aracıyla esnafımıza ve Anamur Halkına hizmetimiz devam etmektedir.

Anamur sanayi sitesi giriş levasının yapımı ve sanayi sitesi içine esnafımızın kullanabileceği wc yaptırdık.

Dönem dönem yangın gibi farklı sebeplerden zarar gören esnafımıza en kısa sürede ulaşılarak gerekli yardımda bulunduk.

Anamur’da yapılan üniversitenin Anamur esnafına kazandıracağı geliri bildiğimiz için esnafımız adına üniversitenin  binasının yapımına yardımlarda bulunduk.  Üniversite ile kalmayıp birçok okullara maddi destek sağladık.

Esnaflarımızın eğitimi için ADAPTESK programı kapsamında Anamur’daki esnaflarımıza eğitim verilmesini sağladık .

Kermeslerin şehir dışına kaldırılması ve kurumsal marketlerin açılmaması ile ilgili devamlı olarak çalışmalar yapılmakta ve yapılmamada devam edilecektir.

Biz bu hizmet ve harcamaları siz esnaflarımız adına yaptık. Sizlerin bizlere emaneti olan odamızın yönetimine tekrar talibiz. Siz esnaflarımızda uygun görürse şubat ayındaki seçimde tekrar ben şahsım AHMET ÇETİN ve yönetim kurulu üyelerimizle adayız. Desteklerinizden dolayı teşekkürler, herkese hayırlı işler sağlıklı mutlu günler dilerim.

 Anamur Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı

                           Ahmet Çetin

Yönetim kurulu üyeleri.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com