logo

Anamur Reklam

BAŞKAN AHMET ÇETİN, “GİRİŞİMCİLERE MÜJDELİ HABER”

gündem001

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin yeni iş yeri açacak girişimcilerin faydalanmaları için, girişimcilik kursu açılacağını yazılı bir açıklama ile duyurdu.

Çetin Gazetemize yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “Yeni işyeri açacak olan esnaflarımızın KOSGEB kredilerinden  yararlanabilmeleri için Mersin Çalışma ve İş Kurumu Anamur Hizmet Merkezi ve KOSGEB ile işbirliği kapsamında açacak olduğumuz  girişimcilik kursu  27-28-29-30 Kasım ve 11-12-13-14 Aralık, tarihlerinde saat 13:00 15:00 arasında 25 kişilik  2 grup halinde Anamur Halk Eğitim Merkezinde yapılacaktır.
Başvurular 24 Kasım tarihine kadar İŞKUR Anamur Hizmet binasına veya www.işkur.gov.tr  adresinden  gerçekleşecektir.  Oda  Başkanı  Ahmet Çetin; girişimcilerin  iş kurma ve  yürütme  konularında  bilgi sahibi olmaları, kendi iş fikirlerine  yönelik  iş planı hazırlayabilmeleri  amacıyla girişimcilik  eğitimlerinin önemine vurgu yaparak,’ Daha  önce de  açtığımız  kurslara katılan  ve işyeri açan  esnaflarımız  var. Talepler doğrultusunda eğitimlerimiz devam edecek ’dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com