logo

Anamur Reklam

Başkan Ahmet Özdemir, “ Kooperatif başkanlığına yeniden adayım”

gündem018Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, 16 Ocak 2018 tarihinde yapılacak genel kurulda aday olduğunu açıkladı.

Başkanlığını yürüttüğü Anamur Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde Adaylığı ile ilgili gazetecilerle odada bir araya gelerek basın açıklaması yapan Özdemir, şunları söyledi.

“2011 yılında göreve geldiğimizde kapalı olan kooperatifi faal hale getirdik. Yüzde 125 olan takip oranını yüzde 10′lara düşürdük. Emekliye ayrılan personellerimizin 250 bin lira emeklilik tazminatını ödedik. Kooperatif binamızı Anamur’a yakışır hale getirip toplantı salonu yaptırdık.”

‘40 milyon 400 bin lira finansmanla Türkiye’de sayılı kooperatifler arasına taşıdık’

“Göreve geldiğimizde sıfır finansmanla aldığımız kooperatifimizi, yönetimimiz ve çalışanlarımızla birlikte 40 milyon 400 bin lira finansman düzeyine getirerek Türkiye’de sayılı kooperatifler arasına girdik. Türkiye’deki 958 kooperatiften arasında, 224 birinci sınıf kooperatif arasından 16. sıraya kadar yükseldik. Bu başarı kooperatifimizin çalışanları ve yönetim kurulu üyelerine aittir. Biz bunlarla yetinmeyip kooperatifimizi daha ileri seviyeye taşıma çabası içindeyiz. Kooperatifimiz bu başarıyla Türkiye’de adından söz ettirerek ilçemizin tanıtımına katkıda bulunmaktadır. Kooperatif başkanı olarak, kooperatifimizin başarısından dolayı genel merkez delegesi seçildim.

‘Kooperatif başkanlığına adayım. Ortaklarımızın genel kurula katılımını ve desteğini bekliyorum’

16 Ocak’ta Kaplan Sinemasında yapılacak olan 2017 genel kurul ve seçimde kooperatif başkanlığına adayım. Bütün ortaklarımızın desteğini bekliyorum” Dedi.gündem017 gündem019

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com