logo

Anamur Reklam

Başkan Ballı, “Vatandaşımızın her sesine kulak veriyoruz”

gündem006Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı ilçenin bölgelerinde devam eden yol bakım onarım asfalt çalışmaları kapsamında bölgeyi gezerek vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Bozyazı’nın yayla yollarına yapılan bakım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Ballı Elmazkuzu,  Dereköy, Kabaağaç, Kızılca Mahallesi  genelinde ve Kavukoluğu Mezarlığı yolunda ulaşımı sağlamak vatandaşları rahatlatmak amaçlı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi. Burada vatandaşlarla sohbet etti sorunları dinledi çözüm önerileri için harekete geçti.

Başkan Ballı Yaylalarda vatandaşlarla buluştu

Bozyazı Merkez mahallelerinde yapımı tamamlanan asfaltlama çalışmaları nedeniyle yaylalarda yapılması planlanan çalışmaların ertelendiğini söyleyen Belediye  Başkanı  Mehmet Ballı” Bundan böyle ağırlığımızı tüm hızıyla yaylalarımıza verdik. Ve hızla devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen istek talepler bizim için önemli. Sınırlarımız genişledi Gözsüzce’den  Beyreli’ye, Merkez’den Ardıçlıtaş’a, Elmakuzu’na, Çaltı’ya, Lenger’e  kadar Belediyemizin sorumluluğundadır. Amacımız hizmetlerimizi en ücra yerlere ulaştırmak, Belediyemize gelemeyen vatandaşlarımıza biz gidip taleplerini değerlendiriyoruz. Ballı Vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirmek için yanlarına kadar gelip sorunlarına çözüm önerileri getirip sohbet edip hallerini hatırlarını her fırsatta soruyoruz. Onların sesine Kulak veriyoruz. Bölgemizin yaylalarında bulunan vatandaşlarımızla sohbet edip isteklerini dinledik. Talepleri doğrultusunda çalışmalarımız başladı.  Belediyemizin imkânları dahilinde halka hizmet götürmeye var gücümüzle çalışıyoruz. Ve bu çalışmalarımız artarak devam edecek her vatandaşımızın sesine kulak verip. Sorunlarını çözeceğiz. Kimsenin kuşkusu olmasın”Dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlarda, “Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı’ya yaptığı ve yapacağı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem006

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com