logo

Anamur Reklam

Başkan Ballı’ya öğrencilerden ziyaret

Bozyazı’da eğitim veren Çopurlu İlkokulu, Bozyazı İlkokulu, Tekeli İlkokulu, Öğretmen ve öğrencileri Belediye  Başkanı Mehmet Ballı ve Başkan yardımcısı Birsen Atılkan’ı ziyaret ettiler.

Başkan Ballı’yı makamında ziyaret eden Okulların öğretmenleri ve öğrencileri makam odasında misafir eden Ballı ve Başkan yardımcısı Atılkan, öğretmen, öğrenci ve veliler ile sohbet etti.

Ziyarette Öğrenciler, belediye birimlerini gezdi hangi iş ve işlemlerin yapıldığı hakkında bilgiler aldılar. Görevliler tarafından birimler hakkında bilgilendirilen öğrenciler en çok meclis salonunu sevdiler. Öğretmen ve öğrencilerle yakından ilgilen Başkan Ballı ve yardımcısı Atılkan ile öğrencilerin yaptığı sohbette öğrencilere ikramlar yapıldı.  Daha sonra ziyarete gelen Öğretmen ve öğrencileri yemeğe götüren Başkan Ballı burada günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ballı ve yardımcısı Atılkan eğitim öğretime her zaman Belediye olarak destek verdiklerini vermeye devam edeceklerini söylediler. Kendilerine gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Öğretmen ve öğrencilerde Bozyazı Belediyesinin her zaman yanlarında olduğunu belirterek ,teşekkür ettiler.gündem018 gündem019 gündem020

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com