logo

Anamur Reklam

Başkan Mehmet Türe’den Gazetemize ziyaret

gündem001Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Kurum S.T.K Dernek Esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Ziyareti kapsamında Bugün gazetemiz Anamur Gündem’e özel bir ziyaret gerçekleştiren Mehmet Türe,  Gazetemizin İmtiyaz sahibi Muharrem Garip’e hayırlı Cumalar diledi.

Ziyarette yapılan sohbette konuşan Başkan Türe, “  Anamur’da Basın’ın zor şartlar altında yaptıkları görevi kutsal bilerek, günün her vaktinde olayları yakalama ve insanımızı bilgilendirme gayreti içerisinde olan siz değerli gazeteci arkadaşlarımızla fırsat buldukça bir araya gelerek gündem değerlendirmeleri yapıyoruz. Sizlerin vesilesiyle  yaptığımız programlar vatandaşlarımıza aktarılıyor. Bundan duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim.  Sahibi bulunduğunuz Anamur Gündem Gazetesi ve www.anamurgundem.com sitesini Doğru, ilkeli, tarafsız ve görevini kutsal bilerek çalışan, milletimizi doğru bilgilendiren ve değeri toplumun herkesimi tarafından bilinen sorumluluğunun bilinciyle hareket etmenizden dolayı tebrik ederim. Tarafsız, İlkeli, dürüst yayıncılık anlayışıyla ve büyük bir özveriyle sürdürdüğünüz çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim. Cumanızın hayırlara vesile olmasını dilerim”Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muharrem Garipte “ Bu özel ziyaret için Başkan Türeye ve beraberinde bulunan Başkan Yardımcıları Sezai Şimşek ‘e Mahmut Kara’ya ve meslektaşımız DHA Anamur Bölge Temsilcisi Gazeteci Mithat Ünal’a teşekkür ederek Hayırlı Cumalar diledi.  İlçe gündemi ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında edilen sohbetin ardından ziyaret sona ererken günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.gündem002

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com