logo

Anamur Reklam

BAŞKAN ÖZDEMİR EVET VE HAYIRCILARI MAKAMINDA AĞIRLADI

anamurgündme003Yaklaşan Referandum için saha çalışmaları yapan siyasi parti temsilcileri Meslek Odaları ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Evet ve Hayır çalışmalarını yürüten AK parti ve CHP ilçe başkanlarının yanı sıra ilçeye gelen Milletvekilleride Referandum için İlçede yaptığı ziyaretlerine Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir ve Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çetin’i makamında ziyaret ettiler.

CHP 23.ve 24. dönem Mersin Milletvekili Vahap Seçer,  hayır çalışmaları kapsamında geldiği Anamur’da kendisine CHP İlçe Başkanı Ayhan Güven, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali İlhan Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

İlçede ilk ziyaretini Anamur Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir’e yapan CHP 23.ve 24. dönem Mersin Milletvekili Vahap Seçer ve beraberindeki grup burada yaptıkları sohbet esnasında AK Parti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun  Torunoğlu’nun  kooperatifi  tesadüfen  gelmeleri,  Evet ve  Hayır’cıların, referandum  sohbeti  yapmalarına neden oldu.
Kooperatifte gerçekleşen bu dostane sohbet ilginç görüntülere sahne olurken objektiflerimizede böyle yansırken her iki gurupta 16 Nisanda  yapılacak olan  referandum oylamasının  sonucunun ülkenin hayrına  olması dileklerinde bulundular.anamurgündme007anamurgündme001 anamurgündme002 anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme006

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com